НІ НАРКОТИКАМ – НІ СНІДУ!

Ми спонукаємо молодь замислитися про своє майбутнє, зробити правильний вибір і не попасти в смертельні тенета епідемії наркоманії та ВІЛ/СНІДу.

Сьогодні алкоголізм, наркоманія, токсикоманія набули в Україні розмаху епідемії, а за рівнем розповсюдження ВІЛ-СНІДу Україна посідає перше місце в Європі. Піклуючись про фізичне та духовне здоров’я підростаючого покоління, Фонд визначив своїм пріоритетом правдиве виховання молоді з метою профілактики залежностей.

Протягом 2005-2007 років у рамках програми боротьби з наркоманією та Снідом «НІ НАРКОТИКАМ – НІ СНІДУ» було створено серію соціальних відеороликів про наслідки вживання наркотичних засобів. Інформаційна кампанія під назвою «Зроби правильний вибір» тривала на трьох загальнонаціональних каналах України: УТ1, 1+1 та ICTV, які об’єднують майже 90% всієї телеаудиторії України.

Логічним доповненням інформаційної кампанії з профілактики стала підтримка Фондом братів Кличків та Фондом Відродження створення документального фільму «Позитивні люди», презентація якого відбулася 1 грудня 2005 року у всесвітній День боротьби з ВІЛ/СНІДом. Мета стрічки – привернути увагу держави та суспільства до проблеми ВІЛ/СНІД, бо лише взаємодіючи можна запобігти поширенню смертельної хвороби.