ПІДТРИМКА БРОВАРСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Яскравим прикладом забезпечення молоді необхідною інфраструктурою для занять спортом став соціальний проект, реалізований  у школі-інтернаті Вищого училища фізичної культури у місті Бровари.

Яскравим прикладом забезпечення молоді необхідною інфраструктурою для занять спортом став соціальний проект Фонду братів Кличків,  що був реалізований у школі-інтернаті Вищого училища фізичної культури у місті Бровари.

У колишньому училищі олімпійського резерву сьогодні навчається майже 400 спортивно-обдарованих дітей - сиріт, дітей з неповних, малозабезпечених та асоціальних сімей. Серед вихованців училища такі прославлені спортсмени, як Олеґ Лісогор – чемпіон і рекордсмен світу та Європи з плавання, Ярослав Попович, Сергій Чернявський - чемпіони світу з велоспорту, Андрій Коваль - чемпіон Європи з УШУ та багато інших.

Результатом Проекту стало відкриття нової тренувальної боксерської зали, відновлювального центру, а також реконструкція гуртожитку. Учні школи-інтернату відтепер можуть користуватися сучасним тренажерним залом, сауною та відремонтованими кімнатами гуртожитку.

Реалізація Проекту стала можливою завдяки українським та зарубіжним компаніям УКРНЕТ, МЕТРО та іншим, котрі відгукнулися на ініціативу Фонду та надали фінансову підтримку зі свого боку.