МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БОКСУ НА ПРИЗИ БРАТІВ КЛИЧКІВ

Міжнародні турніри з боксу на призи Кличків є найбільшими змаганнями серед боксерів-любителів на всьому пострадянському просторі, у яких щороку беруть учать близько 300 боксерів з 25 країн світу.

Міжнародні турніри з боксу на призи Кличків є найбільшими змаганнями серед боксерів-любителів на всьому пострадянському просторі, у яких щороку беруть учать близько 300 боксерів з 25 країн світу. Саме тут для багатьох спортсменів починається їхній шлях до перемоги на найпрестижніших  європейський та світових  турнірах, який згодом приводить спортсменів  до найбажанішої і найголовнішої перемоги  – перемоги на Олімпійських Іграх.

Фінальні поєдинки у Київському палаці спорту перетворюються на центр не лише спортивного, а й соціально-культурного життя України, збираючи під своїм дахом найсильніших боксерів, найкращих українських артистів, а також численну дитячо-юнацьку публіку. Квитки на Турнір поширюються серед дитячих спортивних клубів, дитячих будинків та соціальних центрів допомоги дітям, абсолютно безкоштовно. Це і є головною соціальною ідеєю турніру. Адже спорт – це беззаперечна альтернатива вулиці, що пропонує досить сумнівні заняття, та дієвим способом досягнення успіху в житті.

Співорганізаторами турніру виступають, Міністерство оборони України, Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту, Федерація боксу, КМДА, а також Боксерський клуб ЗТУ Золотарьова.
Високий рівень проведення цих спортивних змагань забезпечується завдяки компанії Nemiroff, який вже багато років поспіль підтримує найбільші події світового боксу, а також компаній «Віннер Імпортс Україна»  та EnranAkros.