КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Головна мета - створення мережі зручних спортивних майданчиків по всій Україні.

Офіційний сайт проекту - перейти.

Останнього часу все більше занепокоєння викликає той факт, що сучасні діти багато часу проводять, сидячи біля екранів комп’ютерів і телевізорів, замість того, щоб гратись на подвір’ї та фізично загартовуватися. Відсутність спортивної інфраструктури та непопулярність спорту серед дітей призвело до того, що українські школярі за станом свого фізичного розвитку вже не можуть виконувати існуючі нормативи з фізкультури, часто хворіють та страждають на гіподинамію.

Намагаючись розв’язати цю проблему, Фонд братів Кличків у 2005 році започаткував проект під назвою «Клич друзів – граймо разом!», до якого приєднався потужний бізнес-партнер – компанія  Кока-Кола Україна.

Головні завдання проекту: повернути традиції здорового способу життя, створити умови для спільного родинного дозвілля, сприяти зміцненню здоров’я дітей шляхом створення мережі дитячих спортивних майданчиків у містах і селах України.

З метою визначення місць для встановлення дитячих спортивних майданчиків Фонд братів Кличків кожного року навесні проводить конкурс серед дітей. За результатами конкурсу визначаються переможці, на подвір’ях яких встановлюються дитячі спортивні майданчики. На цей час створена мережа з 87 дитячих спортивних майданчиків у всіх регіонах України. Під час урочистого відкриття майданчиків Фонд проводить яскраві спортивні заходи та змагання, які формують у дітей традицію здорового способу життя.

У 2009 році завдяки підтримці Фундації Кока-Кола було започатковано літній сезон проекту, головним завданням якого стало залучення дітей до систематичних занять фізкультурою і спортом, а також організація дозвілля в період літніх канікул. Учасниками змагань стали переважно діти з соціально незахищених, неповних та багатодітних сімей, які не змогли у непрості кризові часи організувати відпочинок своїх дітей під час літа у дитячому таборі чи на морі. Призом для команди-переможця стала незабутня подорож до найбільшого тематично-розважального комплексу Європи - «Європа Парк» (Німеччина).

Coordinate Projects Around the World