Сприяння розвитку спорту

Сприяння розвитку спорту є одним з перших напрямків благодійної діяльності Віталія та Володимира Кличків. Саме такою була головна місія попередника Фонду братів Кличків - Міжнародного Фонду сприяння розвитку спорту «Спорт - ХХІ сторіччя», що був заснований у 1998 році. Ми вважаємо спорт передумовою досягнення життєвого успіху. Адже завдання спорту не лише загартувати власне тіло та досягти високих спортивних результатів, а й навчитися долати життєві перешкоди, бути організованим та наполегливим на шляху до своєї мети. Більш того, для нас спорт – це універсальна мова спілкування та взаємного збагачення між народами.

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БОКСУ НА ПРИЗИ БРАТІВ КЛИЧКІВ

Міжнародні турніри з боксу на призи Кличків є найбільшими змаганнями серед боксерів-любителів на всьому пострадянському просторі, у яких щороку беруть учать близько 300 боксерів з 25 країн світу.

детальніше >>>

ПІДТРИМКА БРОВАРСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Яскравим прикладом забезпечення молоді необхідною інфраструктурою для занять спортом став соціальний проект, реалізований  у школі-інтернаті Вищого училища фізичної культури у місті Бровари.

детальніше >>>