КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!

Головна мета - створення мережі зручних спортивних майданчиків по всій Україні.

детальніше >>>

ПРОГРАМА «СПОРТИВНУ УКРАЇНУ – БУДУЄМО РАЗОМ!»

Ця програма розпочиналась як ініціатива двох партнерів, котрі прагнуть розвивати спортивний рух в Україні. Але зараз ми раді відзначити, що проект перетворився на національний тренд… це вже не лише справа окремих людей, а позиція суспільства

детальніше >>>

ОЗДОРОВЛЕННЯ МАЛЕНЬКИХ КИЯН

Засновники Фонду постійно турбуються про здоров’я київських дітей і молоді. Вони розуміють, що досягти певних результатів можна завдяки комплексному підходу у вирішенні проблеми.

детальніше >>>

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БОКСУ НА ПРИЗИ БРАТІВ КЛИЧКІВ

Міжнародні турніри з боксу на призи Кличків є найбільшими змаганнями серед боксерів-любителів на всьому пострадянському просторі, у яких щороку беруть учать близько 300 боксерів з 25 країн світу.

детальніше >>>

ПІДТРИМКА БРОВАРСЬКОГО УЧИЛИЩА ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Яскравим прикладом забезпечення молоді необхідною інфраструктурою для занять спортом став соціальний проект, реалізований  у школі-інтернаті Вищого училища фізичної культури у місті Бровари.

детальніше >>>

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ "ОБИРАЙ СЕРЦЕМ!"

"Забезпечення кожного бажаючого якісною освітою є тією важливою інвестицією, без якої неможлива побудова успішної незалежної держави"

Віталій Кличко

детальніше >>>

ПІДТРИМАЄМО ОСВІТУ РАЗОМ!

«Наша мета – донести до свідомості кожної дитини, що лише завдяки освіті, можна знайти гідну роботу, розірвати коло бідності, злочинності та досягти успіху».

Володимир Кличко

детальніше >>>

НІ НАРКОТИКАМ – НІ СНІДУ!

Ми спонукаємо молодь замислитися про своє майбутнє, зробити правильний вибір і не попасти в смертельні тенета епідемії наркоманії та ВІЛ/СНІДу.

детальніше >>>

АБЕТКА ТВОЇХ ПРАВ

Обов’язком держави та дорослих  є створення та забезпечення необхідних умов для реалізації та захисту прав дитини в Україні.

детальніше >>>

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Зважаючи на те, що доброчинна діяльність братів Кличків виходить далеко за межі України, на міжнародному рівні у здісненні благодійних та соціальних проектів нашими партнерами є такі поважні міжнародні організації як: ЮНЕСКО, ЛАУРЕУС та «СОС - Кіндердорф Інтернешнл».

детальніше >>>
Coordinate Projects Around the World