Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО: "КРАЩЕ ЗА "ОЛІМПІЙСЬКИЙ" АРЕНИ НЕ БАЧИВ"

Чемпіон світу, засновник благодійної організації та Друг ЄВРО-2012 Віталій Кличко поділився своїми враженнями від відкриття найбільшої спортивної арени України з кандидатами у волонтери ЄВРО-2012.


«Я бачив багато спортивних арен в Німмечині, Сполучених Штатах, не як глядач, а як учасник події – наша компанія вже провела 9 поєдинків саме на великих стадіонах. Але Олімпійський – найкращий спортивний комплекс серед тих, які я знаю. Можна, звісно, зачепитись за якісь недоліки, але я впевнений – це справа кількох тижнів", - сказав Віталій.

"Такого комплексу в Україні ще не було, і саме ЄВРО-2012 став тим поштовхом, що дозволить нам зробити справжній прорив у розвитку спортивної інфраструктури. Ми всі знаємо, що без  нових  об’єктів неможлива популяризація здорового способу життя. Саме тому наш Фонд відкриває спортивні школи, дитячі спортивні майданчики, працює зі студентами, волонтерами і робить свій внесок у здоров’я нації».


Під час співбесіди Віталій так і не зміг обрати для інтерв’ю одного кандидата з-поміж десяти претендентів - кожен з потенційних добровольців справив на нього приємне враження під час короткої презентації. Але врешті, обрав двух студенток - Діану Сіренко з міста Берегово Закарпатської області і Олександру Іващенко з міста Золотоноша Черкаської області.

Амбасадор не лише провів співбесіду з Олександрою і Діаною, але й разом з дівчатами вперше спробував себе у настільному футболі, що буде однією з найпопулярніших розваг у волонтерському центрі під час Турніру.

 Кличко також наголосив на тому, що попри нові знайомства і цікавий досвід, який чекає на волонтерів УЄФА ЄВРО 2012, вони мають усвідомлювати, що це дуже важка і відповідальна робота, до якої треба бути готовим. «У той час, як всі Ваші друзі будуть насолоджуватися атмосферою свята, Ви будете працювати так само, як і всі організатори цього заходу, і це буде непросто», - попередив Віталій добровольців.

Разом із чемпіоном світу  до офісу МОК «ЄВРО 2012 Україна» завітав  Кубок Анрі Делоне, який наступного року триматиме у руках найуспішніша збірна УЄФА ЄВРО 2012. Кубок з чистого срібла заввишки 60 см важить аж 8 кілограмів. Його приблизна вартість –20 000 євро. На зворотному боці кубка вигравійовано імена всіх попередніх чемпіонів Європи.
.

Coordinate Projects Around the World