Підпишись на наші новини!ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ "ЕКО-ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ-2011"

 У своєму ЕКО-щоденнику Катерина торкнулася таких важливих тем, як  ефективне використання води,  збереження лісів, запобігання шкідливим викидам в атмосферу, наголосила на роздільному збору сміття. Свої ідеї переможниця проілюструвала яскравими малюнками.


«Якщо кожен українець посадить хоча б одне деревце, то наша країна стане зеленішою. Треба почати їздити на електромобілях та велосипедах, які не забруднюють повітря. Чому ми не використовуємо дощову воду в побуті та не сортуємо сміття? Я хочу, щоб Україна була чистішою!», - пише у ЕКО- Щоденнику Катерина.

Уже в грудні дівчина  представлятиме Україну на всесвітньому конкурсі ЕКО ІДЕЙ у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі. Також Катруся отримає у подарунок багатофункціональний пристрій виробництва компанії Panasonic, а Фінансовий ліцей, в якому навчається Катерина, інтерактивну електронну дошку PANABOARD для використання у навчальному процесі.

 Нагадаємо, що роботи переможців минулого року – школярів Ольги та Антона Лушанкіних - увійшли до числа найкращих у світі та були відзначені на конкурсі «Eco ideas for life» у Токіо.
Друге та третє місце цього року посіли ЕКО-щоденники Юдиної Дар’ї (СЗШ №36 ім. С.П. Корольова) та Кучер Вікторії (СШ №31). У подарунок для навчання вони отримають багатофункціональний пристрій виробництва компанії Panasonic.

Загалом, у конкурсі взяли участь майже 1500 учнів зі 110 київських шкіл. Діти малювали, писали вірші, робили аплікації на теми забруднення атмосфери, втручання людини в природу та інше. Члени журі відзначили, що майже всі ілюстровані ідеї учасників виявились актуальними для сьогодення, тому вибір найкращих був дуже важким.

у рамках конкурсу "ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ» у вересні цього року маленьким учасникам для зображення своїх ідей було запропоновано спеціальний ЕКО-щоденник, який вони протягом 5 днів заповнювали разом з батьками або вчителями. Минулого тижня на першому етапі відбору журі визначило 50 найкращих ЕКО-щоденників, з яких було обрано 3  переможці.

 «Компанія Panasonic прагне стати екологічно орієнтованою інноваційною компанією, що діє в глобальному масштабі. Ми пропагуємо спосіб життя, який сприяє максимально можливому скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу, збереженню електроенергії по всьому світу та максимально ефективному використанні природних ресурсів. Я вірю, що і в цьому році маленькі українці зможуть легко поділитися своїми ідеями про важливість турботи про екологію», - наголосив Голова Представництва компанії «Panasonic (СНД)» Кодзі Терадзіма.

«Турбота про чисте довкілля та виховання у дітей дбайливого ставлення до природи є складовими розуміння здорового способу життя, яке пропагує Фонд Братів Кличків. Саме тому наш Фонд вже 2-й рік поспіль підтримує ініціативу компанії Panasonic. Ми дуже раді, що цього року в нашому спільному проекті активно проявили себе не лише школярі, але й їхні батьки та вчителі», - зазначила Виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків» Ганна Старостенко.

Coordinate Projects Around the World