Підпишись на наші новини!



ВІТАЄМО ПІВФІНАЛІСТІВ КОНКУРСУ «ЕКО-ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ»

Вітаємо !

Аделіна Смірнова, СШ №265, 4-Б клас               
Альона Федоренко, Гімназія №56, 5 клас           
Анастасія Борисенко, СШ №290, 3-А клас           
Анастасія Заболотна, Гімназія №153 ім. О.С. Пушкіна, 1-Б клас   
Анастасія Калюжна, СШ № 317, 5-А клас               
Анастасія Кохановська, СЗШ №226, 5-Б клас           
Анастасія Шадура, СЗШ № 159, 6-А клас               
Ангеліна Грицюк, СЗШ №162, 7-Б клас               
Андрій Коршак, Гімназія біотехнології № 177, 11 років       
Аріна Кліпенштейн, СЗШ № 72, 7-А клас           
Артем Куровський СЗШ №201, 5-А клас               
Богдана Олександрова, СЗШ №285, 6-Б клас           
Валерія Годованець, СШ №44, 6-А клас               
Валерія Ус, ЗОШ №235 ім. В.Чорновола, 7-Б клас           
Вероніка Лазоренко, СЗШ № 284, 6-А клас           
Вероніка Субботіна, СШ №32, 5-В клас               
Вікторія Кучер, СШ №31, 4-Б клас               
Віра Мацейчук, СЗШ №186, 6-Б клас               
Віталіна Петренко, ЗОШ №235 ім. В.Чорновола, 7-Б клас       
Владислава Кирилець, СЗШ №276, 6-Б клас           
Дана Єріхман, Гімназія-інтернат № 299, 6-Б клас           
Дарина Климанчук, Ліцей ім. М.М. Громова №227, 4-Б клас       
Дар'я Маркова, СШ №252, 7-А клас               
Дар'я Сичова, Ліцей "Голосіївський" № 241, 12 років       
Дар'я Чайковська Фінансовий ліцей, 5-Б клас           
Дар'я Юдіна, СЗШ №36 ім. СП. Корольова, 3 клас           
Дмитро Церковник, Гімназія біотехнології №177, 5-Б клас       
Домініка Гайко, Ліцей ім. М.М. Громова №227, 4-Б клас       
Єва Бабенко, Ліцей міжнародних відносин № 51, 5-В клас       
Євгеній Тригуб, СШ № 3, 3-А клас               
Іван Переверзєв, Ліцей міжнародних відносин № 51, 5-В клас   
Катерина Бабич, СЗШ №288, 5-А клас               
Катерина Гаєва, Ліцей №116, 6 клас               
Катерина Гідзіль, Медична гімназія №33, 5-А клас       
Катерина Коверенко, Фінансовий ліцей, 7 клас           
Катерина Чернікова, Печерська гімназія №75, 7-Б клас       
Ксенія Новицька, Гімназія № 283, 6-Г клас           
Ліза Емма, СЗШ №163, 5-А клас               
Марина Процевська, Гімназія "Апогей", 5-А клас           
Марина Шевчук, СЗШ №101, 2-Б клас               
Марія Саніна, СЗШ №101, 2-Б клас               
Маряна Іваницька, СШ №31, 7-Б клвс               
Ніна Поліщук, СШ №185 ім. Вернадського, 6-Б клас       
Оксана Галушка, СЗШ № 29, 6-А клас               
Олесь Дмитренко, Данило Дмитренко, Київська інженерна гімназія №267 
Ольга Дубас, СШ №194 "Перспектива", 7-А клас           
Руслан Шимановський, СЗШ №36 ім. СП. Корольова, 2-Б клас   
Софія Блакита, Гімназія №283, 6-А клас               
Софія Домбровська, Гімназія №290, 5-Б клас           

А також колектив учнів ліцею №38 ім.Молчанова у складі: 

Вероніка Пушкар
Микола Жемчужников
Єва Грамма
Данило Лялька
Марія Заболотна
Кирило Козіков
Катя Федченко
Марк Безкоровайний
Владислав Панікаровських
Дмитро Добровольский
Ася Лисенко

Зовсім скоро ми оголосимо переможців!

Coordinate Projects Around the World