Підпишись на наші новини!ВИХОВАНЦІ «МАЙСТЕРНІ УСПІХУ» ЗАЯВИЛИ – «МИ ПОТРІБНІ СВІТУ!»

30 серпня у Києві відбулася презентація шести короткометражних фільмів на тему: «Я потрібний світу». Автори стрічок – діти з 6 інтернатів Київської області, які пройшли курс навчання у освітньому таборі «Майстерня успіху», організованому Фондом братів Кличків.

Поділитися своїми думками та мріями, розповісти про те, що хвилює – саме таке завдання мали реалізувати учасники літнього табору, створивши телевізійний фільм про себе та своє життя. Допомагали підліткам у цьому тренери та Магістри курсу.

Нагадаємо, що літній табір «Майстерня успіху» Фонду братів Кличків зібрав під своїм дахом 60 дітей із нелегкою долею. «Діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки, діти з неповних сімей зростають в ізольованому, відірваному від реальності світі. Саме вони гостро відчувають себе непотрібними суспільству, не мають достатньо навичок спілкування із зовнішнім світом та своїми однолітками поза межами інтернатів», – вважає виконавчий директор Фонду братів Кличків Ганна Старостенко.

Організатори та тренери літнього табору переконані – потрібно зробити усе можливе, аби змінити ставлення дітей, у першу чергу, до самих себе. Інструмент для досягнення цієї мети обрали незвичайний, але дієвий, адже телебачення допомагає дітям відчути свої сили, не боятися експериментувати, зрозуміти, що вони – творці своєї долі і нічим не гірші за інших.

Першими глядачами новостворених телевізійних шедеврів стали друзі юних авторів з їх інтернатів, а оцінювало роботи експертне журі, до складу якого увійшли відомі столичні телевізійники та представники компанії «Samsung Electronics Ukraine», яка підтримала проведення «Майстерні успіху». Відтак кожний дитячий заклад, представник якого брав участь у літньому таборі, отримав у подарунок від Samsung відеокамери та монтажні комплекси. Учасники табору зможуть не лише створювати нові фільми, але й навчатимуть цьому дітей у своїх закладах.

Та попри все, найвищою нагородою для юних телевізійників стали бурхливі аплодисменти та визнання їх таланту серед однолітків та дорослих. «Ми розуміємо, що успіх наших команд – це успіх кожного з нас. За цей короткий проміжок часу ми навчились працювати у команді, досягати спільного результату. Ще 10 днів тому ніхто з нас не знав, як тримати у руках відеокамери, а вже сьогодні, коли ми представляли наші фільми, нам аплодувала повна зала. Тепер ми точно знаємо – ми потрібні світу!», – сказала 11-річна учасниця табору Еля. Разом з іншими вихованцями вона отримала почесне звання Магістру табору.

Вітаючи вихованців літнього табору, виконавчий директор Фонду братів Кличків Ганна Старостенко  зазначила: «Хоча зміна у нашому літньому таборі вже закінчилася, для вас усе тільки починається. Ми дуже хочемо, щоб, повернувшись до своїх навчальних закладів, ви ділилися отриманими знаннями з друзями та однолітками. Вони, так само, як і ви, потрібні нам, країні, світу. В житті немає нічого неможливого, тож мрійте, ставте перед собою цілі, наполегливо працюйте для досягнення мети. Нехай участь у «Майстерні успіху» стане для вас стартом вашого особистого успіху у житті!».

Coordinate Projects Around the World