Підпишись на наші новини!СПІВАЧКА ГАЙТАНА СТАЛА ЩЕ ОДНИМ МАГІСТРОМ «МАЙСТЕРНІ УСПІХУ»

В передостанній день роботи «Майстерні успіху» до табору завітала друг Фонду братів Кличків співачка Гайтана.  Вона розповіла дітям про свої свій рецепт успіху, поділилася мріями та влаштувала невеличкий концерт для юних телевізійників. Вперше була виконана  пісня «Ти  - чемпіон!»,  на написання якої  Гайтану надихнула участь у Благодійному аукціоні Фонду братів Кличків.  Напередодні діти  вивчили слова, тому весь табір співав разом з Гайтаною. Це стало великою несподіванкою для неї.

«Хтось купує слова, хтось купує музику. А мені, щоб створити пісню  потрібні емоції. Під час благодійного Гала  - вечору Фонду братів Кличків я поринула в океан позитиву та майже фізично відчула на собі небайдужість людей, які підтримали ініціативу Фонду допомогти дітям.  Так народились слова та музика пісні «Ти-чемпіон». Не виключаю, що після зустрічі з вами з’явиться ще одна композиція», - сказала Гайтана.

За традицією «Майстерні успіху», гостю присвятили в Магістри, після чого всі разом виконали фірмовий танок табору. 
 
«Колись я мріяла бути спортсменкою – займалась тенісом, каталась на ковзанах. Потім почала писати вірші та співати. Багато хто не вірив у мене, але я знала, що неодмінно буду співати. Тому секрет успіху простий – завжди треба займатися тим, що тим любиш. І ставитись до цього серйозно», - підсумувала Гайтана.

Нагадаємо, що  в освітньому таборі «Майстерня успіху» беруть участь діти з 6 інтернатів Київської області.  Заняття проходять у формі 10-ти денної ділової гри, впродовж якої підлітки під керівництвом професіоналів вчаться знімати телефільми: самостійно створювати задум,  писати сценарії, робити постановки, знімати і монтувати. 30 серпня  відбудеться фінал проекту «Майстерня успіху» та прем’єра дитячого фільму «Я потрібен світу».
   
Партнером «Майстерні успіху» виступила компанія Samsung Electronics, яка надала відеокамери, ноутбуки та іншу необхідну техніку для проведення заходу.  Все обладнання після роботи табору буде передано в інтернати,  у яких перебувають діти-учасники табору.

Coordinate Projects Around the World