Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО: "МИ САМІ РЕЖИСЕРИ СВОГО ЖИТТЯ"

Свято, що влаштували для гостя діти та Майстри проекту, вийшло цікавим, веселим та, перш за все, корисним для підлітків. Нагадаємо, що в освітньому таборі «Майстерня успіху» беруть участь діти з 6 інтернатів Київської області.  Заняття проходять у формі 10-ти денної ділової гри, впродовж якої підлітки під керівництвом професіоналів вчаться знімати телефільми: самостійно створювати задум,  писати сценарії, робити постановки, знімати і монтувати. Під час візиту Володимира Кличка діти презентували свої команди, а потім кожна з них провела інтерв’ю з чемпіоном. Володимир розповів про свої перші кроки у спорті, перемоги та поразки, а також чому  благодійний Фонд взявся робити «Майстерню».

«Чому ми вирішили створити такий табір? Нас надихнули ви. Колись у вашому віці у мене були кумири, до яких я тягнувся. Перший, за ким я йшов – був мій брат. За ним я  повторював, робив все те, що й він, навіть була добра конкуренція. Завдяки цьому я став тим, ким зараз є», - сказав Володимир Кличко.  

«Успіх породжує успіх. А поразки – це також мотивація.  Це легко сказати, важко зробити. Але результат того вартий. У таборі ви є режисерами своїх фільмів, але так само ви є режисерами свого життя. Ті проекти, які ви тут робите, обов’язково стануть вам у пригоді поза межами ваших інтернатів. Адже тут ви вчитеся ставити цілі, прагнути  до перемоги, та працювати  у команді», - додав він.

Цікаві та несподівані запитання від дітей настільки захопили Володимира, що після  участі у «прес-конференції» Володимир зібрав з юних журналістів та операторів свою телекомпанію, яка навіть провела презентацію. А після того всі разом станцювали запальний танець. «Я ще ніколи так  не відпочивав!», - зізнався  Володимир. Наостанок діти та Кличко загадали бажання та відпустили у небо жовто-блакитнів повітряні кульки. 

Володимир пообіцяв підліткам завітати на прем’єру їхньої стрічки «Я потрібен світу», яка відбудеться  30 серпня у Києві.  Впродовж наступних 5 днів до табору завітають  також популярний телеведучий та радіо Ді-джей Павло Шилько, співачка Гайтана та інші.

Нагадаємо, партнером «Майстерні успіху» виступила компанія Samsung Electronics, яка надала відеокамери, ноутбуки та іншу необхідну техніку для проведення заходу.  Все обладнання після роботи табору буде передано в інтернати,  у яких перебувають діти-учасники табору.

Coordinate Projects Around the World