Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ НАВЧАЄ ДІТЕЙ БЕЗ БАТЬКІВСЬКОЇ ОПІКИ АДАПТАЦІЇ У СУСПІЛЬСТВІ

Літній табір проходить  у формі 10-ти денної ділової гри, впродовж якої діти під керівництвом професіоналів вчаться знімати телефільми: самостійно створювати задум,  писати сценарії, робити постановки, знімати і монтувати.

Соціальна адаптація таких дітей через команду роботу над реальним проектом, спілкування з психологами, тренерами та успішними людьми надзвичайно актуальна, адже на сьогодні в Україні більше 100 тисяч дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. Щороку з дитячих будинків та інтернатів виходить близько 1000 дітей, більшість з яких не мають практичного досвіду взаємодії з реальним світом. 

Від проблеми адаптації сиріт у суспільстві не може стояти осторонь Фонд братів Кличків. Адже одна з місії благодійної організації   -  створення належних умов для гармонійного розвитку та  соціальної адаптації молодого покоління.

«Допомагаючи дітям-сиротам у важкий період переходу від дитинства до дорослого життя, ми переконані, що тільки командна робота, самодисципліна та активна взаємодія можуть допомогти їм реалізувати  життєві плани, створити свою власну сім'ю, стати щасливими та успішними в суспільств дорослих», - говорить виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків» Ганна Старостенко. 

На думку Старостенко, по закінченню зміни у таборі, діти повернуться до інтернатів  та вже по-іншому будуватимуть стосунки з навколишнім світом. Професійні тренери навчать їх ефективному спілкуванню з дорослими, підкажуть, як правильно влаштовувати свій побут, як не  боятися життєвих проблем.    
 Шановні представники ЗМІ!

Ми чекаємо на Вас з 21 по 30 серпня 2011 року на території оздоровчого табору «Сокіл» (Конча-Заспа).  Прем’єра фільмів, знятих під час табору, відбудеться  30 серпня о 15:00 за адресою пл. Л. Українки, буд. 1 в приміщенні Київської обласної адміністрації у актовій залі.
Подробиці за телефоном 050 621 76 97 Наталя Павлова.

Coordinate Projects Around the World