Підпишись на наші новини!ЛІТНІЙ СЕЗОН ЗАВЕРШУЄТЬСЯ!

НАПІВФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ РОЗПОЧАТО!

У вересні в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом! Літній сезон 2009» в усіх районах міста Києва стартували напівфінальні змагання з вуличних видів спорту за участю 24 дворових команд. До команд увійшли діти, які протягом всього літа займалися фізкультурою під наглядом професійних тренерів на своєму подвір’ї. Заняття проходили на території дитячих спортивних майданчиків, встановлених у Києві Фондом братів Кличків на Компанією Кока-Кола Україна.

Любі діти, шановні батьки та усі охочі! Приходьте на наші спортмайданчики, беріть участь у змаганнях та вболівайте за команду свого подвір’я!

Напівфінальні змагання відбуваються у 10 районах Києва за таким графіком:

4 вересня о 17:00 – Подільський р-н, вул. Мостицька, 26
5 вересня о 12:00 – Дарницький р-н, вул. Драгоманова, 12
6 вересня о 11:00 – Святошинський р-н, вул. Булаховського, 28б-в
11 вересня о 17:00 – Печерський р-н, вул. Раєвського, 34
12 вересня о 12:00 – Голосіївський р-н, вул. Заболотного, 20А
13 вересня о 12:00 – Шевченківський р-н, вул. Салютна, парк «Веселка»
18 вересня о 17:00 – Оболонський  р-н, вул. Тимошенка 33/35
19 вересня о 12:00 – Солом’янський р-н, парк «Першотравневий»
20 вересня об 11:00 – Деснянський р-н , вул. Малишка 9
20 вересня о 17:00 – Дніпровський булв. Русанівський 3

10 команд-переможців від кожного району візьмуть участь у фінальному змаганні, яке відбудеться 3 жовтня 2009 р. за адресою: парк «Веселка», вул. Салютна та отримають головний приз від братів Кличків!

Додаткова інформація:

Ось уже четвертий рік поспіль «Фонд братів Кличків» то його постійний партнер Компанія «Кока-Кола Україна» заохочують дітей до здорового способу життя та дарують громадам омріяні спортивні майданчики. 
Проект «Клич друзів - граймо разом!», розпочатий 2005 року, має на меті сприяти відродженню фізичної культури серед підлітків та популяризувати активний спосіб життя. Тепер діти та підлітки можуть користуватися стандартним обладнанням майданчика, грати в баскетбол, настільний теніс та інші ігри. Встановлення кожного нового майданчика супроводжують урочисті відкриття, де учасники та гості цієї яскравої події можуть зустрітися із Віталієм Кличком. На сьогодні у рамках проекту відкрито 75 спортмайданчики по всій Україні. У рамках цього проекту Фонд братів Кличків за підтримки Фундації Кока-Кола започаткували літню програму спортивно-розважальних заходів для маленьких киян. Протягом весни було модернізовано усі спортмайданчики, що були встановлені у м. Києві, а з червня на них розпочалися спортивні змагання під наглядом професійних тренерів, що супроводжуються розіграшами призів від братів Кличків!

Coordinate Projects Around the World