Підпишись на наші новини!НА ДОНЕЧЧИНІ ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ОГОЛОСИВ «СТАРТ ДО УСПІХУ!»


Палац спору у Горлівці - найбільший осередок спортивного життя багатотисячного міста. Навантаження на спортивний заклад велике - кожні 2-3 дні палац приймає  турніри  міського, обласного та всеукраїнського рівня, щомісяця в закладі займається до 10 тисяч дітей.   Саме в Горлівці відбувається 90 % обласних змагань  з самбо, карате та баскетболу.  Ці види спорту  є найбільш популярними серед дітей та молоді, але місцева влада через брак коштів не в змозі забезпечити комфортні умови для занять. Так само як і не має ресурсів реконструювати басейн, в якому, окрім дітей, займаються люди з обмеженими фізичними можливостями.  Тому керівництво Палацу спорту та місцева адміністрація скористалися унікальною можливістю взяти участь у Всеукраїнському проекті Фонду братів Кличків «Старт до успіху!». Фонд провів  ремонт у басейні та придбав гімнастичне  обладнання. 

Ганна Старостенко, виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків»: «Перемога в усьому, не лише у спорті – це наш принцип та наша мета. Але з перемогами не народжуються – їх здобувають. Тому дуже важливо, що діти мають на старті. Заняття спортом у комфортних умовах та під наглядом досвідчених тренерів може стати стартом до успіху у житті для наших дітей. Вони будуть не лише здорові, але й зайняті – адже відтепер у них є всі умови для фізичного виховання,  гармонійного розвитку та становлення як особистості». 

На відкритті школи тренери та влада  запевнили всіх присутніх, що з появою нової сучасної  школи за підтримки Фонду братів Кличків спортивні результати  горлівчан будуть лише примножуватись. Ця підтримка була необхідна також і спортсменам  з обмеженими фізичними можливостями  – у оновленому басейні вони зможуть повноцінно готуватись до всеукраїнських змагань.      
 
Нагадаємо, Палац спорту у Горлівці став одним з учасників Всеукраїнського проекту «Старт до успіху!». 7 червня Фонд відкрив нову ДЮСШ № 2 у м. Кам’янець-Подільський,  впродовж року також будуть відновлені спортивні школи в містах  Сєвєродонецьк (Луганська обл.), Хотин (Чернівецька обл.), Севастополь (АР Крим) 

Coordinate Projects Around the World