Підпишись на наші новини!ДО УЧАСНИКІВ «СТАРТ ДО УСПІХУ!» ПРИЄДНАВСЯ СЕВАСТОПОЛЬ

«Я дякую усім, хто надіслав заявки до Фонду та боровся за перемогу! Під час відбору особливу увагу ми приділяли  тим закладам, де представлено декілька  видів спорту та займається велика кількість учнів. Якнайкраще під наші правила підійшла саме севастопольська школа. Невдовзі ми проведемо там ремонт, оновимо обладнання. А доки школа буде на ремонті, діти зможуть взяти участь у спортивному шоу «Я-герой!»  нашого партнера  «Нового каналу», - сказав Віталій Кличко.

 Нагадаємо, 10 травня «Фонд братів Кличків» та «Новий канал» оголосив конкурс на визначення дитячої спортивної школи для участі у проекті «Старт до успіху!» та розважальному шоу «Я-герой».  Умови участі у проекті – на сайті http://klichkofund.org/start/

  На конкурс були надіслані заявки з усіх куточків країни – Одеської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Полтавської, Львівської, Київської,   Сумської та інших  областей. З понад 50 учасників журі обрало школу у м. Севастополь. Дитячо-юнацька спортивна школа №2  заснована у 1966 році, але капітального ремонту там ніколи не було. З 1978 року заклад став спеціалізованою школою олімпійського резерву.  Зали та приміщення добудовували самі співробітники, вони ж і підтримують школу у робочому стані. Зараз там займається 710 учнів, які виточують свою майстерність в секціях баскетболу, художньої гімнастики, спортивної акробатики та стрибках на батуті. 

 У рамках проекту «Старт до успіху» 24 червня у м. Горлівка (Донецька обл.) Фонд братів Кличків відкриє оновлений Палац Спорту. 7 червня у Камянець-Подільському Хмельницької області вже відбулося урочисте відкриття  ДЮСШ. Упродовж року Фонд також відкриє оновлені спортивні школи у Сєвєродонецьку (Луганська область)  Хотині (Чернівецька область) та  Севастополі (АР Крим). 


 

Coordinate Projects Around the World