Підпишись на наші новини!СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ХІІІ-ГО МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ НА ПРИЗИ ВОЛОДИМИРА КЛИЧКА НАЙБІЛЬШЕ УКРАЇНЦІВ

До приїзду на ХІІІ міжнародний боксерський турнір серед молоді на призи Володимира Кличка вони не  брали участь у престижних змаганнях, але тепер майже у кожного – солідний арсенал із золота, срібла й бронзи.

«До цього  важливого турніру ви готувалися,  доклавши багато зусиль, енергії, волі та натхнення. Вірю, що прагнення перемоги надасть вам впевненості під час змагань», - відзначив у вітальному слові до учасників турніру Володимир Кличко.
 
Зі 120 спортсменів  до фіналу дісталися лише 20. Несподівано лише кількома третіми місцями відзначилася збірна Азербайджану. Задовільнитися лише «бронзою» довелося також білорусам і гостям із Грузії та Румунії. Усі інші, а це господарі змагань, а також боксери з Вірменії, Туреччини, Казахстану, Молдови та Узбекистану отримали шанс бути визнаними кращими бійцями турніру.

У підсумку, «золото» у різних вагових категоріях (від 49 до 91 кг) вибороли господарі турніру – українці (4 медалі), боксери  Туреччини (2 медалі), Узбекистану (3 медалі), та представник  Вірменії. 
 Юрій Шестак, Тигран Симонян, Микита Родіонов та Богдан Крижний – саме ці представники української збірної стали переможцями турніру у своїх вагових категоріях. Представники Федерації боксу України відзначили, що турнір на призи Володимира Кличка – один з найцікавіших у Європі та найкращий в Україні серед змагань такого класу. 
За місяць на переможців турніру чекає наступне випробування – Чемпіонат Європи з боксу серед молоді.

Coordinate Projects Around the World