Підпишись на наші новини!ВІДКРИТО ЩЕ ОДИН СПОРТЗАЛ

13 травня 2009 р. у м. Хмельницький відбулося святкове відкриття нової спортивної зали для занять боксом, що була реконструйована та оснащена сучасним спортивним знаряддям  у рамках Національної соціальної програми «Спортивну Україну будуймо разом!».   Таким чином, організатори  програми – Фонд братів Кличків та компанія Nemiroff - продовжують інвестувати в спортивну інфраструктуру України, відкриваючи у цьому році вже 2-й спортивний зал.

Національна соціальна програма «Спортивну Україну будуймо разом!», що стартувала у 2007 році, покликана зробити спорт більш доступним для українців, незалежно від місця проживання, віку та статку. Задля реалізації програми Фонд братів Кличків та компанія Nemiroff запланували витратити близько 2 мільйонів гривень на ремонт 5 спортивних залів, відібраних у результаті конкурсу. Головними критеріями відбору об’єктів стали загальноміська значимість залу, його доступність для усіх бажаючих мешканців міста та можливість безкоштовного відвідування. У 2008 р. відбулося відкриття спортивної зали у м. Немирів, у квітні цього року – у м. Переяслав-Хмельницький.

А зараз настав час Спортивно-культурного центру «Плоскирів» у м. Хмельницький «відкрити свої двері» для мешканців міста, бажаючих безкоштовно займатися боксом у сучасних умовах. «Плоскирів» - центр спортивного розвитку у місті, виконує важливу функцію у спортивному вихованні мешканців міста Хмельницький. В його стінах працюють досвідченні тренери, у яких за спиною тривалий досвід роботи з дітьми та молоддю.

До проведення ремонтних робіт оновлення потребувало не лише приміщення, а й застаріле спортивне обладнання. Відтепер у боксерській залі можуть тренуватися усі бажаючі, хто цікавиться цим видом спорту. Завдяки програмі «Спортивну Україну будуймо разом!» в короткий строк був відремонтований спорткомплекс, з’явився професійний ринг и новий спортивний інвентар.

Для урочистого відкриття залу до міста прибув Віталій Кличко, що зазначив про важливість не лише фізичного розвитку, а здоров’я молоді в цілому: «Ми впевнені, що відреставрований зал спортивно-культурного центру «Плоскирів» виховає десятки, сотні гідних чемпіонського знання спортсменів. Але першочергова його місія – надати можливісти вести здоровий спосіб життя продуктивно та насичено. Здоров’я  не продається. Тому ми залучили ті центри, на базі яких можуть займатися люди різного достатку, отримуючи гідне фізичне виховання!»

«В цей нелегкий час держава як ніколи потребує підтримки підприємницьких структур, благодійних організацій, соціальних об’єднань. Особливо це стосується програм, що у державному бюджеті опинилися на останніх позиціях переліку пріоритетних – це освіта, здоров’я, спорт. Саме Nemiroff Холдинг, як соціально відповідальна компанія, сумісно з «Фондом Братів Кличків» веде таку довгострокову програму з розвитку спорту в Україні. Відновлення спортивних комплексів у регіонах – дуже важливий етап у розвитку спорту!», — вважає представник ради директорів Nemiroff Холдинг Олександр Глусь.

Coordinate Projects Around the World