Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ВІДКРИВ НОВИЙ СЕЗОН АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ У РАМКАХ ПРОГРАМИ «КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!»

Цього року під час проведення конкурсу Фонд братів Кличків  зробив акцент на сімейному активному дозвіллі. До участі у конкурсі запрошувалися діти, їхні батьки та родичі, які ведуть активний і здоровий спосіб життя, разом займаються спортом чи туризмом та прагнуть поділитися своїм досвідом. Конкурс тривав з 18 квітня до 20 травня. Організатори отримали близько 100 заявок з різних куточків України. 26 травня липня 2011 року були підведені підсумки конкурсу і вже у червні 2011 року  12 майданчиків отримають своїх власників.

Урочисте відкриття першого майданчика присвячено Міжнародному дню захисту дітей.  Під час цієї події дітлахи мали нагоду спілкування з Віталієм Кличком,  взяли участь у спортивних змаганнях та отримали призи.

Віталій Кличко, Голова правління «Фонду братів Кличків» відзначив:„Перше знайомство зі спортом у дитини відбувається на дитячому майданчику біля будинку. На жаль, для мешканців невеликих містечок та сіл власний спортмайданчик – це лише мрія. Ми щиро вдячні нашому вірному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна" та Фундації «Кока-Кола», яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися спортом і оздоровленням. ”.

Уолтер Гордон, Генеральний директор Компанії „Кока-Кола Україна», від імені Фундації «Кока-Кола»:«Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу та підтримує проекти, спрямовані передусім на пропаганду активного, здорового способу життя та захист довкілля.  Реалізовуючи свою стратегію корпоративної соціальної відповідальності через Фундацію Кока-Кола, Компанія підтримала проект, що ставить за мету розвивати культуру здорового сімейного дозвілля та сприяти активному способу життя в Україні».

Coordinate Projects Around the World