Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ РОЗПОЧИНАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ "СТАРТ ДО УСПІХУ!"

До «Старту до успіху!» вже приєднались  5 спортивних шкіл у містах  – ДЮСШ №2, м.Кам’янець-Подільський (Хмельницька обл..), Палац Спорту, м.Горлівка (Донецька обл.), ДЮСШ №2, Сєверодонецьк (Луганська обл.), Хотинська ДЮСШ  (Чернівецька обл.).  Спортивні школи в цих регіонах  протягом року будуть реконструйовані та оснащені спортивним обладнанням. 

Враховуючи популярність проекту серед місцевих спортивних закладів та велику кількість охочих приєднатися до Програми,  БО «Фонд братів Кличків» та телекомпанія  «Новий канал» оголошують про додатковий конкурс серед  дитячих спортивних шкіл на оновлення спортивної бази!.

Для участі у Конкурсі запрошуються вихованці дитячих спортивних шкіл,  які ведуть активний і здоровий спосіб життя та мають за мету допомогти своїй школі оновити спортивну базу заради найкращих результатів. На школу-переможець чекатиме оновлення спортивної бази, а учні цієї школи матимуть унікальну нагоду зібрати серед старшокласників свою команду  для участі у супершоу “Я – герой!”, яка виходитиме на Новому каналі восени.

При цьому,  члени команди для участі у супер шоу «Я – герой!» повинні бути фізично та морально здоровими, пройти медичний огляд та надати про це медичну довідку та и письмові дозволи від батьків для участі в такому шоу.

 У своєму листі до організаторів вони повинні врахувати наступні важливі умови:


 - до участі у конкурсі приймаються заявки від дітей, оформлені керівництвом ДЮСШ на офіційних бланках та за їхніми підписами;
 - лист-заявка має містити вичерпну інформацію про навчальний заклад (дані про спортивний зал: його площа, висота, та інформація про необхідні ремонтні роботи, перелік необхідного спортивного знаряддя, інформація про кількість учнів, перелік діючих секцій, спортивні досягнення школи та плани на майбутнє) та супроводжуватись 3-5-7ж фото;
 - команда-учасник у своєму листі має обґрунтувати необхідність оновлення спортивного обладнання в школі та описати ситуацію щодо розвитку спорту в регіоні.
 - спортивні плани юнацтва має  розділяти органи місцевого самоврядування, які  повинні виступити гарантом щодо подальшої підтримки роботи школи (оплата заробітної плати тренерського складу, комунальні платежі, тощо). Ці позиції повинні бути закріплені в офіційному листі міського голови виконавчому  директору БО «Фонд братів Кличків» Ганні Старостенко.
 - місто-учасник проекту та органи місцевого самоврядування мають гарантувати збереження ДЮСШ  у комунальній власності протягом наступних 5 років та безкоштовність навчання в ній дітей та юнацтва.

Експертне журі , що складається з ведучих Нового каналу Олександра Педана, Сергія Притули, Ольги Фреймут та братів Кличків особливу увагу приділятиме тим школам, де представлено якнайбільше  видів спорту, а кількість учнів в них перевищує 400 осіб. Під час відбору пріоритетними будуть вважатися ті заклади, що матимуть максимальну підтримку органів місцевого самоврядування, які гарантуватимуть утримання  шкіл після їхньої реконструкції, адже заняття для дітей в них має бути  безкоштовним. Звертаємо увагу, що Фонд не займається капітальним будівництвом, капітальним ремонтом, а бере на себе обов’язки з  фінансування поточного ремонту школи та оновлення її спортивної бази!

Отже, для участі у конкурсі потрібно мати такі документи:
 - Колективний лист-заява від дітей, які бажають приєднатися до «Старту до успіху!»  і в цьому їх підтримують керівники школи;
 - лист-підтримка від органів місцевого самоврядування, які гарантують збереження закладу у комунальній власності та його  утримання;
- фотографії стану обладнання в школі та загальні фото об’єкту та особисто вашої команди, що прагне брати участь у супершоу «Я – герой» (5-7 фото). 
- медична довідка (для бажаючих взяти участь в «Я – герой»);
- письмовий дозвіл від батьків для участі у супершоу «Я – герой».

Конкурс проводиться на території України і триває з 10 травня 2011 року до 30 травня 2011 року. Заявки просимо надсилати за адресою:  01019, м. Київ, а/с 140,  БО «Фонд братів Кличків»,  або е-поштою на адресу: fund@klitschko.com.,а також за адресою: 01054, м. Київ, вул. Тургенєвська, 25, програма “Підйом”, або е-поштою на адресу:pidyom@novy.tv. Заявки, отримані після 30  травня 2011 р., розглядатися не будуть. Офіційні результати будуть оприлюднені на сайті Фонду братів Кличків  www.klichkofund.org.ua та на сайті Нового каналу www.novy.tv. 

Учасник дізнається про свою перемогу в ефірі програми «Підйом» на Новому каналі, а потім письмово.

Грошовий еквівалент призу не видається. Рішення членів журі являється остаточним та не підлягає оскарженню. У випадку, якщо переможець відмовляється від призу, втрачає право  на приз, члени журі обирають наступного переможця.

Журі має право прийняти рішення про вибуття учасника конкурсу зі змагання та втрату учасником права на отримання призу у випадку подання недостовірних даних.


Важливо знати!
Рішення про переможця  виноситьвиносять члени журі Комісія, якаі складаються формується з представників  БО «Фонд братів Кличків»  та  ТОВ«Новий канал» - надалі  разом «Організатор».  Спортивна школа обираються лише на конкурсній основі. Організатор не бере на себе жодної відповідальності і не вступає в суперечки стосовно визначення переможця.  Організатор не несе відповідальності за несвоєчасне надходження , втрату чи пошкодження заявки.
Беручи участь в цьому Конкурсі, всі його учасники надають згоду, що їхні імена, біографічні дані та фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором або третіми особами (за погодженням з Організатором) в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, в будь – яких не заборонених чинним законодавством цілях, та таке використання є безоплатним та жодним чином не відшкодовується . Крім цього, учасники надають свою згоду на запрошення Організатора взяти участь у прес-конференціях, телевізійних програмах, організованих Організатором та пов’язаних з Конкурсом.
Факт участі в цьому Конкурсі означає ознайомлення та повну згоду всіх учасників з цими Правилами проведення Конкурсу.

Coordinate Projects Around the World