Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ - В РЕЙТИНГУ НАЙБІЛЬШИХ БЛАГОДІЙНИХ ФОНДІВ ПУБЛІЧНИХ УКРАЇНЦІВ

- Фонд братів Кличків є однією з небагатьох  благодійних організацій України, яка швидко та динамічно розвивається. Зараз наше фінансування стабільно збільшується   -   ми вже давно вийшли на докризовий рівень і перевищили його в 4 рази. За 7 років роботи Фонд реалізував проектів на суму в  26 млн. грн. При цьому третю частину  від цього  – 2010 року, - відзначила виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків» Ганна Старостенко.

Старостенко наголошує на публічній діяльності та звітності благодійної організації Кличків.  Саме на цьому побудовані стосунки з партнерами, які вже багато років спільно з Фондом реалізують соціальні благодійні програми. 

Також  Фонд вже має досвід проведення власних фандрайзингових акцій   – торік відбувся благодійний гала-вечір Фонду, на якому було зібрано більше 1 млн. $.   Ці кошти підуть на  підтримку дитячих спортивних шкіл та освітні проекти. Зовсім скоро в різних куточках України відкриватимуться оновлені спортивні школи у рамках проекту «Старт до успіху!».

 - Швидке зростання, як програмної діяльності, так і фінансових надходжень  доводять, що цілі і завдання Фонду були правильно визначені його засновниками, а наша  діяльність необхідна  суспільству, - резюмує виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків».

Coordinate Projects Around the World