Підпишись на наші новини!ГАННА СТАРОСТЕНКО: "ОБИРАЮЧИ ПРИОРІТЕТИ СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ, БЛАГОДІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ МАЮТЬ СПИРАТИСЯ НА РЕАЛЬНІ ПОТРЕБИ ГРОМАДЯН"


«На жаль, складається враження, що співпраця з представниками благодійного сектору у сфері охорони здоров’я потрібна лише самим благодійникам, а не чиновникам, які несуть за це відповідальність. Криза у галузі охорони здоров’я вимагає негайних дій. Для захисту майбутнього покоління потрібні термінові заходи, які можуть бути успішними лише за умови об’єднання зусиль уряду, приватного сектору і особливо української громадськості».   

Окрім того, Ганна Старостенко зазначила, що особливої уваги з боку благодійних організацій заслуговує реалізація профілактичних програм. Адже попередити захворювання завжди легше, ніж його лікувати. Однак, і це завдання не легких, адже профілактика вимагає зміни поведінки, свідомості, чого важко добитися без повної участі усіх учасників суспільного проесу.

«З одного боку,  ми знаємо про наявність численних  державних програм та концепцій у сфері охорони здоров’я, а з іншого – чудово обізнані про критичний стан вітчизняної медицини. Адже, одна справа – боротися з проблемами на папері, а зовсім інша – на практиці. Тому, обираючи пріоритети своєї діяльності, благодійним організаціям слід виходити, перш за все, з реальних потреб пацієнтів та медиків, а не спиратися на офіційні звіти МОЗ», - підсумувала виконавчий директор Фонду.

Coordinate Projects Around the World