Підпишись на наші новини!ТЕРНОПІЛЬЩИНА ПРИЄДНАЛАСЬ ДО ПРОГРАМИ "СПОРТИВНУ УКРАЇНУ БУДУЄМО РАЗОМ!"

Влада та спортсмени Тернопільщини від самого початку  роботи з партнерами - компанією Nemiroff та Фондом Братів Кличків - показали свою готовність до співпраці та зацікавленість у розвитку спорту в місті.  Заради участі в «Спортивну Україну будуємо разом!»  вперше за всю історію Програми був реконструйований не окремий зал, а цілий спорткомплекс.  Завдяки зусиллям влади та партнерів, занедбаний та аварійний розважальний центр "Червона рута” перетворився на сучасний Палац Спорту (бульвар Д. Галицького,2).  Оскільки партнери вперше взялися за такий капітальний проект, перевірити готовність боксерського залу наприкінці жовтня минулого року до міста приїздив співзасновник Благодійного Фонду Володимир Кличко.  

 - Новий боксерський зал із сучасним устаткуванням – про таке  на початку нашої з братом  кар’єри ми навіть і не мріяли. Але поруч були тренери, люди, які нас підтримували, була висока мета і ми йшли до неї.  А тепер прийшов наш час підтримувати молодь та робити  свій внесок у розбудову спортивної країни. І я дуже радий, що  в Тернополі є люди, які готові підтримувати спорт, розвивати його, - сказав Володимир Кличко.

- Потреба у появі такого об’єкту у місті надзвичайно висока. Адже щойно завершились оздоблювальні роботи, зал відразу заповнився спортсменами. І поява сучасної  боксерської зали – це лише перший крок. Переконаний, що всі ідеї та починання  тренерського складу та місцевої влади щодо подальшої реконструкції Палацу Спорту справдяться. Це ще більше зміцнить платформу для розвитку спортивної культури українців, яку ми вже не перший рік закладаємо нашою Програмою, -  підкреслив президент компанії Nemiroff Олександр Глусь.

Сьогодні у Палаці спорту  мають змогу безкоштовно тренуватися всі охочі займатися боксом. Згодом сюди хочуть перевести і спортсменів греко-римської боротьби, а також  легкоатлетів,  яким доводиться займатися у приміщенні Тернопільського замку.

Нагадаємо, що на черзі році цього року у рамках програми «Спортивну Україну будуємо разом!» відкриття боксерських залів у місті  Гола Пристань (Херсонська обл.) та  Жмеринка (Вінницька обл.).

Coordinate Projects Around the World