Підпишись на наші новини!БРАТИ КЛИЧКИ ВІДЗНАЧИЛИ ДИТЯЧУ МУЖНІСТЬ

Брати Клички вийшли на сцену Національної опери України ім. Т. Шевченка аби відзначити надзвичайний вчинок 12–річного Андрія Жовтонога. Історія дивовижного порятунку молодшого брата старшим не залишили байдужим нікого в країні. 6-річний брат Андрія Богдан упав у відкритий люк 2-метрового пожежного колодязя біля лікарні селища Немішаєве Бородянського району Київщини. Старший брат не розгубився  - він вскочив  у колодязь та тримав на плечах молодшого брата, стоячи по груди в льодяній воді. Хлопчиків відшукали лише за 7 годин!

Володимир Кличко: «У мене теж є старший брат, який ще в дитинстві дав мамі обіцянку мене оберігати. Хоча, іноді я намагаюсь цього уникнути, але не завжди вдається. Сьогодні ми вручаємо нагороду у номінації «Дитяча мужність». Але я переконаний – мужності Андрія можуть позаздрити не лише діти, але й багато хто з дорослих. Тому хочу подякувати батькам цих хлопців  за те, що вони виховали справжніх чоловіків».

Віталій Кличко: «Коли мене запитують, хто є героями сучасної України, я завжди відповідаю – герої серед нас. Це звичайні люди, яких не показують по ТБ, вони  не говорять високих слів, не ходять на світські заходи, а щодня роблять свою роботу – навчають, лікують, рятують інших. І не має значення, скільки їм років – 40 або 12. Це люди, які не губляться у  критичний момент, а діють. Приклад братів Жовтоног  доводить, наскільки важливі в житті сім'я, дружня підтримка, відвага та  рішучість. Це приклад того,  як важливо ніколи не здаватися і триматися до останнього».

Мужність хлопців, які  критичній ситуації  проявили свої найкращі людські якості та довели своїм вчинком, що ними може пишатися вся країна, підкорила всіх присутніх у залі – під час виходу героїв на сцену,  їм аплодували стоячи.

 Телетрансляція церемонії нагородження відбудеться 23 квітня о 22:00 на Новому каналі.

Coordinate Projects Around the World