Підпишись на наші новини!ЛІТНІЙ СЕЗОН ПРОГРАМИ «КЛИЧ ДРУЗІВ – ГРАЙМО РАЗОМ!» ВІДКРИТО!

10 червня 2009 р. Фонд братів Кличків за підтримки Фундації Кока-Кола розпочали нову літню програму спортивно-розважальних заходів для маленьких киян.

Ігри, розваги та спортивні заняття  - тобто,  все  необхідне для організації дозвілля школярів у період літніх канікул проводитиметься на 24 дитячих спортмайданчиках.

Усі заплановані заходи відбудуться під наглядом професійних тренерів на дитячих спортмайданчиках, встановлених у рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!».

Усе це дозволить залучити дітей до систематичних занять фізкультурою і спортом,  сприятиме популяризації здорового способу життя, переконані в Фонді Братів Кличків.

«На жаль, сьогодні українська малеча під час канікул проводить більше часу, сидячи біля екранів комп’ютерів і телевізорів, замість того, аби займатися спортом та рухливими іграми на подвір’ї. Тож, нашу програму популяризації здорового способу життя ми вирішили розпочати саме з дитячого майданчика коло будинку, бо саме там у дитини відбувається перше знайомство зі спортом. – зазначила під час відкриття літньої програми виконавчий директор Фонду братів Кличків  Ганна Старостенко.

Спортивно-розважальні заходи відбуватимуться раз на тиждень на кожному спортмайданчику протягом усього літа 2009 р.  Професійні тренери чекатимуть на участь усіх бажаючих дітей, віком від 7 до 17 років за згодою батьків.

Фонд Братів Кличків та Фундація Кока-Кола також подбали й про командний дух всіх учасників проекту. Задля цього протягом вересня  у кожному районі Києва пройдуть напівфінальні змагання за участю кращих команд. А команди, що стануть переможцями у своєму районі, вийдуть до фіналу. Фінал змагань -  наприкінці сезону, тоді й  буде розіграний головний приз від братів Кличків та Фундації Кока-Кола!

Умови участі для дітей:

Для участі у щотижневих спортивно-розважальних заходах кожен учасник має отримати від організаторів «Свідоцтво учасника проекту», яке має зберігатися протягом усього сезону.
За кожну участь у щотижневому заході учасник отримує спеціальну наліпку, яку необхідно вклеїти у «Свідоцтво учасника проекту». Найактивніші учасники спортивних заходів отримують призи.
Учасники, які назбирають за літо найбільшу кількість наліпок, стануть кандидатами до команди свого спортмайданчику.
На кожному спортмайданчику, організаторами серед кандидатів будуть відібрані 10 найактивніших та найспритніших дітей, які візьмуть участь у подальших заходах (напівфінальних та фінальних змаганнях).
Не гай часу, приходь з друзями, тренуйся та стань переможцем! Детальну інформацію про проект дивіться на офіційному сайті БО «Фонд братів Кличків» www.klichkofund.org.ua  та дізнавайтеся по телефону: +38 044 492-80-04/05/06
 

Coordinate Projects Around the World