Підпишись на наші новини!В НЬЮ-ЙОРКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ФІЛЬМУ ПРО БРАТІВ КЛИЧКІВ

Зрозуміло, що знамениті спортсмени не могли пропустити передпоказ, організований у Берліні  компанією з прокату фільмів Majestic.

112-хвилинна картина знята на трьох мовах – англійській, німецькій і російськіій. Стрічка не лише зблизька  показує захоплюючі кадри поєдинків обох братів, а й вперше розкриває приватні сторони життя героїв, які невідомі навіть добрим знавцям братів. Географія зйомок, які почалися ще в 2008 році, велика  – від України і Казахстану до США. До фільму увійшли інтерв'ю з братами, їх рідними і друзями, колегами і однодумцями, унікальні кадри з домашнього архіву. Глядачі дізнаються про те, як «джентльмени кулаків»  використовують свою популярність для  благодійної  діяльності по всьому світу, а також,  чому Кличко-старший  пішов у  політику.  Багато невідомих історій з біографії чемпіонів стануть справжнім  одкровенням для глядачів. І це ще більше допоможе зарубіжному глядачеві зрозуміти феномен братів з України.

Більше 100 представників медіа з усього світу, які  були запрошені на перегляд епізодів, були розчаровані, що не змогли переглянути фільм повністю, проте попереду у  «Klitschko»  ще одна зоряна презентація. Стрічка буде представлена на нью-йоркському кінофестивалі спортивних фільмів Tribeca Film Festival, який відбудеться з 20 квітня по 1 травня.  

Завантажити фільм можна тут:
http://www.mydrive.ch/login

Benutzername: Majestic@filmpresskit
Password: alexandra

Coordinate Projects Around the World