Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО ПРОВІВ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ "СПОРТИВНУ УКРАЇНУ БУДУЄМО РАЗОМ!"

Урок майстерності від чемпіона світу за версіями IBF/IBO/WBO відбувся у боксерському залі ЦСКА (Київ). Спортсмени мали змогу не лише поставити запитання Кличку, отримати його поради щодо роботи на рингу та настанови для справжніх чемпіонів. Володимир розповів про особливості своїх підготовчих зборів та запропонував добровольцям вийти проти нього в ринг. Щоправда, не для спарингу, а для демонстрації вправ на реакцію.

Як зазначають тренери спортсменів, Всеукраїнська соціальна програма «Спортивну Україну будуємо разом!» неабияк вплинула на теперішні результати їх учнів. Оновлення залів та обладнання їх сучасним устаткуванням сприяло значним спортивним успіхам молоді. Нагадаємо, впродовж 3-х років  були відкриті зали в Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Маріуполі, Коломиї та Немирові.

Тренери та вихованці кожного із залів мають чим похвалитися:
-    У  залі в  Немирові щороку проводиться більше 50-ти спортивно-масових заходів, з’явились нові майстри та кандидати у майстри спорту України. Крім того, проводяться секції з футзалу, баскетболу, карате серед різних вікових груп,  в яких залучено близько 200 осіб.
-    Маріуполь сьогодні може пишатись юним спортсменом Дмитром Пресняковим, який на Чемпіонаті України взяв одразу 2 золоті медалі, увійшовши зі своїм одноклубником Романом Музальовим до складу збірної України.
-    ФСК «Локомотив» у Коломиї визнаний найкращою базою для тренування олімпійської збірної з боксу. До того ж, Прикарпаття – це постійний лідер у жіночому боксі, прикарпатські боксери вже входять до збірної команди України у різних вікових групах. А заслужений тренер України, коломиянин Іван Данилишин, який у березні 2010 року разом із Віталієм Кличком та Олександром Глусь перерізав червону стрічку на входинах в оновлений зал,  нещодавно був переобраний до Європейської Федерації боксу. Таким чином, завдяки зусиллям українських тренерів та соціально-відповідальних компаній Україна набуває все більшої ваги в європейському боксі.
-    Значних спортивних досягнень здобули також вихованці секцій у Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому. За умовами програми, тут мають змогу тренуватися не лише мешканці міст, але й жителі прилеглих населених пунктів. Відремонтовані у рамках програми «Спортивну Україну будуємо разом!» спортивні зали користуються великою популярністю у шанувальників спорту. 

Володимир Кличко, Голова Наглядової ради БО «Фонд братів Кличків»:  «Коли ми з Віталієм лише розпочинали свою кар’єру, у нас не було таких умов, які сьогодні є у вас. Для нас важливо не лише створювати необхідні умови для спорту, відкриваючи зали, а й підтримувати постійний контакт із вихованцями наших залів. І тому ми слідкуємо за їх успіхами та цікавимось їх потребами. Я дякую нашому партнерові  - соціально-відповідальній компанії Nemiroff - за те, що він поділяє наше бачення виховання здорової молоді.  Зараз ми спостерігаємо, як швидко юні спортсмени досягають своїх перших успіхів у спорті. І в цьому велика роль їхніх тренерів. Переконаний, що ми на правильному шляху виховання не лише гарних спортсменів, але й  здорового покоління».

Олександр Глусь, Президент компанії Nemiroff: «Найбільша перевага програми «Спортивну Україну будуємо разом!» - це те, що вона дає альтернативу. Кожен сам обирає свій шлях. Але набагато легше зробити вірний вибір, коли є з чого обирати. Разом із нашим партнером, Фондом братів Кличків, ми пропонуємо сьогоднішній молоді обрати шлях чемпіонів як альтернативу вулиці та бездіяльності. Хто знає, можливо, майбутні чемпіони України та світу виховуються у одному з 5 відкритих у рамках нашої програми залів. А можливо й те, що вони тренуватимуться у залах, які ми відкриємо в майбутньому».   
 
Нині партнери продовжують розпочату справу. Невдовзі географія учасників Всеукраїнської соціальної  програми  «Спортивну Україну будуємо разом!» буде розширена.  Цього року будуть оновлені, устатковані обладнанням та передані у користування українців зали для боксу у містах  Гола Пристань (Херсонська обл.), Тернопіль та Жмеринка (Вінницька обл.).

Coordinate Projects Around the World