Підпишись на наші новини!ОГОЛОШЕНО НОВИХ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОГРАМИ "СПОРТИВНУ УКРАЇНУ БУДУЄМО РАЗОМ!"

На нинішньому етапі програми за перемогу у конкурсі змагалися близько 60 спортивних установ державної та комунальної форм власності з різних міст України. У рамках спільного проекту компанії Nemiroff та БО «Фонд братів Кличків» три обрані зали будуть відремонтовані та обладнані сучасним спортивним устаткуванням  упродовж 2011 року і передані у вільне користування громадян.

 Нагадаємо, що основними критеріями відбору переможців була доступність залу для занять кожного охочого. Важливу роль також відіграли територіальне розташування спорткомплексу, його значення для регіону, можливість і гарантія безкоштовного відвідування після ремонту, а також готовність керівників залів і надалі підтримувати їх у гарному стані, прагнути до розвитку та успішності. 

Паралельно з проведенням конкурсу з відбору нових залів, 2010  року на базах модернізованих у рамках програми «Спортивну Україну будуємо разом!» комплексів партнери організували боксерські майстер-класи. Таким чином, вихованці спортивних установ показали свою майстерність, поділилися успіхами, здобутими завдяки тренуванням. Також боксери-початківці отримали унікальну можливість поспілкуватись на спортивні теми зі спортсменами компанії братів Кличків К2 Promotion. Майстер-класи були проведені у містах Немирові (Вінницька обл.), Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому (Київська обл.)

Завершить чергу майстер-класів для спортсменів-початківців фінальний майстер-клас за участю Володимира Кличка. Він пройде у Києві на початку березня.

Загальний обсяг інвестицій у проект  2010-2011 рр.  складає 1,5 млн.грн. Компанія Nemiroff та Благодійна  організація  "Фонд братів Кличків” дякують всім, хто підтримав соціальну ініціативу.

„Головна мета нашої спільної програми „Спортивну Україну будуємо разом!” – зробити спорт більш доступним для українців. Під час відбору фіналістів ми брали до уваги багато чинників, найголовніший з яких – це можливість займатися спортом безкоштовно всім охочим. Ці зали підішли за всіма критеріями”, - розказала Ганна Старостенко, виконавчий директор Фонду Братів Кличків.

„Ми розглядаємо національну програму як серйозну платформу для розвитку спортивної культури українців. Важливо, що «Спортивну Україну будуємо разом» – своєрідна інвестиція в майбутнє нації, адже у відкритих у рамках цієї програми спортзалах мають змогу безкоштовно тренуватися тисячі українців ”, - підкреслив Олександр Глусь, президент компанії Nemiroff.

Нагадаємо, що всеукраїнська соціальна програма «Спортивну Україну будуємо разом!» стартувала 2007 року та має на меті зробити спорт більш доступним для українців незалежно від місця проживання, віку та статку. За час дії програми партнери відремонтували, облаштували та передали у безкоштовне користування  спортивні зали у містах Немирів (Вінницька обл..), Переяслав-Хмельницький (Київська обл.), Маріуполь (Донецька обл.), Хмельницький та Коломия (Івано-Франківська обл.).

Coordinate Projects Around the World