Підпишись на наші новини!УКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ НАЙКРАЩЕ В СВІТІ РОЗУМІЮТЬ ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ

Почесне друге місце та сертифікат переможців київським школярам було вручено в головному офісі компанії  Panasonic  Center  в Токіо.  Ольга та Антон поступилися лише дівчинці з Панами, яка посіла 1 місце.
 
На думку журі, робота Ольги та Антона  стала не лише якнайкращим  висвітленням   теми захисту навколишнього середовища в Україні, але й в світі. Керівництво компанії  Panasonic відзначило великий потенціал українських школярів, які вперше взяли участь у конкурсі та зуміли вибороти переможне місце серед 30 претендентів з усіх куточків планети. Вони також відмітили фаховий підхід організаторів українського етапу – БО «Фонд Братів Кличків» та представництво  компанії   Panasonic в Україні.

«Ми дуже щасливі, що вибороли право представляти Україну на всесвітньому конкурсі еко-ідей. Та навіть не уявляли, що журі внесе нашу роботу в трійку найкращих.  Дякуємо організаторам за чудовий творчий конкурс та цікаву поїздку до Японії. Завдяки проекту здійснилась наша мрія – побувати у Діснейленді та побачити найкраще дитяче шоу за участю героїв улюблених мультфільмів.  Це були надзвичайні передріздвяні канікули, які ми могли лише уявити! З нетерпінням будемо чекати на  нові конкурси від Фонду Братів Кличків», - сказали   Ольга та Антон Лушанкіни по поверненню в Україну.

Нагадаємо, цього року компанія Panasonic вперше включила Україну (а саме -  Київ) до всесвітнього дитячого екологічного конкурсу «Eco ideas for life». Проект був підтриманий Фондом Братів Кличків. Результат перевершив всі сподівання – більше тисячі хлоп’ят та дівчат  підхопили  ідею захисту природи, у своїх Еко-щоденниках вони торкнулися тем екологічного транспорту, створення  шпаківень, насадження дерев та кущів тощо. 11 листопада в Києві було оголошено переможців конкурсу на найкращий  Еко-щоденник про захист  довкілля. Перше місце посіли учні ЗОШ № 25.  За сприяння ініціаторів Конкурсу  - БО «Фонд Братів Кличків» та Компанії Panasonic  - брат та сестра Лушанкіни поїхали  до Японії.

«Турбота про чисте довкілля, виховання екологічної культури  є  складовими  нашого розуміння здорового способу життя, яке пропагує Фонд Братів Кличків.  Саме тому ми підтримали ініціативу компанії  Panasonic та приєднались до неї.  Ми задоволені, що в нашому спільному проекті  активно проявили себе не лише школярі, але й їхні батьки та вчителі.  Це допомагає створити умови для розвитку у дітей відчуття причетності до вирішення проблем захисту довкілля.  Кожен щоденник, який заповнили діти, є унікальним, а кожна ідея  – оригінальна та життєздатна. Це і є тим  маленьким фундаментом, який у майбутньому допоможе нашим дітям у  формуванні активної громадської позиції», - сказав  Голова правління БО «Фонд братів Кличків» Віталій Кличко .

Coordinate Projects Around the World