Підпишись на наші новини!ПЕРЕМОЖЕЦЬ ПРОЕКТУ «ОЗДОРОВИ СУСПІЛЬСТВО» ПОЇДЕ ДО НІМЕЧЧИНИ.

Благодійна організація «Фонд Братів Кличків» та Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні визначили переможця проекту «Оздорови суспільство»,  що розпочався наприкінці 2009 року і мав на меті знайти рецепти оздоровлення українського суспільства за допомогою молодих лідерів, які бажають зробити свій внесок у розбудову України. Якнайкраще цю ідею  зуміла втілити у життя  харків’янка Анна Корбут, яка здобула перемогу і в якості приза має можливість поїхати до Німеччини. 

На першому етапі проекту – конкурсі есе – Анна стала однією з  50 найкращих учасників, після чого із успіхом пройшла  практику у роботі «Творчих студій» та увійшла до десятки  фіналістів молодіжного проекту «Оздорови суспільство». Навесні Анна отримала грант від «Фонду Братів Кличків» та Фонду Конрада Аденауера і почала самостійну реалізацію своєї ідеї – проведення всеукраїнського конкурсу нестандартної соціальної реклами «Do disturb».

- Я  фотограф, тому мене цікавить візуалізація ідей. З іншого боку, я філолог за освітою. А реклама дозволяє поєднувати візуальне зображення та тексти, а це  в змозі змінити свідомість людини. Соціальна реклама, об’єднана під гаслом «Зніми табличку «Do not disturb»   з дверей своєї свідомості» має мотивувати людей починати зміни з себе, не стояти осторонь від проблем суспільства. І тоді навколишній світ теж почне змінюватись, - говорить Корбут.

За словами організаторів проекту, проект Анни Корбут став переможним, оскільки у суспільстві він отримав найбільше відгуків. Людям сподобались приклади ненав’язливої соціальної реклами, що були розміщені на нестандартних носіях. Плакати зі салоганами переможців конкурсу можна було зустріти у кінотеатрах, торгівельних центрах, у парках. Крім того, були проведені екологічні та культурні акції, фестиваль соціального кіно.  

- Тема роботи Анни не лише є нагальною , але вона якнайкраще відповідає вимогам конкурсу. Задум  дівчини розділили її  однодумці, підтримали спонсори, проект  «Do not disturb»    став популярним у місті. Отримавши «стартовий капітал», вона знайшла команду дизайнерів, залучила компетентне журі, та втілила у життя ідеї учасників вже свого самостійного  проекту. Безумовно, це яскравий  приклад появи нових лідерів у нашому суспільстві, - підкреслила виконавчий директор «Фонду Братів Кличків» Ганна Старостенко.

- По закінченню проекту у всіх  10 авторів залишаться безцінні знання, які вони отримали впродовж реалізації свого задуму. Це та основа, яка допоможе їм у майбутньому., - зазначив Ніко Ланге, директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.  

- Ми дякуємо всім учасникам за самовіддану працю та незабутні миті, які Ви подарували людям, що були задіяні у ваших проектах Ми пам’ятаємо Ваші  літні табори, фестивалі, квести, фотороботи.  Це все і є оздоровлення суспільства, яке починається з кожного з нас, - підсумувала  Вірджинія Дронова, координатор проектів Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Coordinate Projects Around the World