Підпишись на наші новини!АВТОРІВ НАЙКРАЩИХ ІДЕЙ ДЛЯ ЖИТТЯ ЧЕКАЄ ПОДОРОЖ ДО ЯПОНІЇ!

Оголошено переможців конкурсу на найкращий  Еко-щоденник про захист  довкілля. Перше місце розділили між собою Ольга та Антон Лушанкіни, учні ЗОШ № 25.  За сприяння ініціаторів Конкурсу - Компанії Panasonic і Фонду Братів Кличків - брат та сестра поїдуть до Японії!

У своїй роботі саме вони, на думку журі, якнайкраще висвітили тему захисту навколишнього середовища. Впродовж 5 днів найменші члени родини Лушанкіних – 8-річна Оля та 11-річний Антон  - заповнювали свій Еко - щоденник.  За цей час вони  зробили чимало корисного для природи: годували пташок, вмовили батьків купити енергозберігаючі лампи, прибрали сміття у лісосмузі, гуляли пішки, висаджували квіти.  «Якщо кожен зробить для природи щось корисне, природа віддячить за це», - написали школярі.

2 місце у Конкурсі посіла Ганна Горбунова, учениця ЗШ №129, а от «бронзовими» призерами  стала ціла команда учнів ЗШ № 283. Разом заповнювали Еко-щоденник  Діана Димовських, Марія Демиденко, Даша Алятіна,  Ангеліна Шевчук, Юлія Протасенко  (куратор – Демиденко В.Д.)

Сертифікат на подорож до Японії,  а також фотоапарати школярам вручили  Голова представництва Panasonic в Україні Коджи Тераджима та Голова правління БО «Фонд братів Кличків» Віталій Кличко.

За словами Коджи Тераджими, цього року компанія Panasonic вперше включила Україну (а саме -  Київ) до всесвітнього   дитячого екологічного конкурсу «Eco ideas for life». І результат перевершив всі сподівання – більше тисячі хлоп’ят та дівчат  підхопили  ідею захисту природи, у своїх Еко-щоденниках вони торкнулися тем екологічного транспорту, створення  шпаківень, насадження дерев та кущів тощо. На думку глави представництва Panasonic, подібні конкурси якнайкраще допомагають вихованню дбайливого відношення до природи та популяризації екологічної культури серед підростаючого покоління.

«Турбота про чисте довкілля, виховання екологічної культури  є  складовими  нашого розуміння здорового способу життя, яке пропагує  Фонд Братів Кличків.  Саме тому ми підтримали ініціативу  компанії  Panasonic та приєднались до неї.  Ми задоволені, що в нашому спільному проекті  активно проявили себе не лише школярі, але й їхні батьки та вчителі.  Це допомагає створити умови для розвитку у дітей відчуття причетності до вирішення проблем захисту довкілля.  Кожен щоденник, який заповнили діти, є унікальним, а кожна ідея  – оригінальна та життєздатна. Це і є тим  маленьким фундаментом, який у майбутньому допоможе нашим дітям у  формуванні активної громадської позиції», - додав Голова правління БО «Фонд братів Кличків».

Coordinate Projects Around the World