Підпишись на наші новини!ГАЛА-ВЕЧІР БРАТІВ КЛИЧКІВ ДОПОМІГ ЗІБРАТИ 880 ТИСЯЧ ЄВРО НА БЛАГОДІЙНІСТЬ

«Вже сьогодні до нашого Фонду надійшли  54 заявки від дитячих спортивних шкіл із різних куточків країни. Діти хочуть займатися, бути здоровими, піти з вулиць і знайти себе у житті.  Ми  хочемо дати їм таку  можливість. Адже спорт може стати  ключем в житті, допомогти проявити та виховати найкращі  якості. Ми проводимо цей аукціон не для того, щоб зібрати якомога більше грошей – своєю участю в Гала-вечорі ми надаємо можливість нашим друзям бути причетними до спільної справи і   не залишатися осторонь від  проблем дитинства», - сказав Віталій Кличко.

Для першого  аукціону брати та  їхні друзі підготували 7 лотів -  саме стільки років виповнюється  цього року БО «Фонд Братів Кличків».  Це  ексклюзивний швейцарський годинник Montblanc  Sport Chronograph Flyback (всього 50 екземплярів),  який був розроблений спеціально для українських братів-чемпіонів; картина, виконана Володимиром Кличком; дизайнерське плаття від Наталії Кличко.  Все 3  лоти були миттєво розкуплені. До речі, найбільшу ціну за плаття від Наталії Кличко запропонував її чоловік.  Оцінена любителями сучасного  мистецтва й перша  художня проба  Володимира Кличка.

«Картина, яку ми виставили, носить назву  «The Moon». Як її створювали? Натягнули на боксерську грушу полотно, а потім я розмалював її за своїм смаком фарбами, що наносив рукавичками.  В результаті, коли ми  «роздягнули» грушу, вийшло цікаве зображення, з яскравими кольорами, воно несе в собі незвичну  енергію. Взагалі, мені дуже подобається сучасне мистецтво! Воно чудове! І я дуже радий,   що використовуючи свої художні навички,   зміг зробити свій вклад в нашу загальну благодійну справу», - сказав Володимир Кличко.

Дуже швидко пішли з молотка і такі лоти як можливість  зіграти в  гольф з Володимиром на о.Майорка та  матч з легендою тенісу Борисом Беккером. Справжній ажіотаж серед друзів викликав такий унікальний лот як  можливість долучитися до команди Кличко і винести 11 грудня в ринг німецького Мангейму один з поясів українського чемпіона.   Це право, а також 2 квитки в vip-сектор були придбані за 350 тисяч євро!
Спеціальними гостям гала-вечора стали музиканти  рок-групи Scorpions. Вони   приєдналися  до аукціону і виставили  на торги гітару, під яку виконали три своїх  безсмертних хіти.  Заради того, аби виторгувати якомога більше грошей, Scorpions пообіцяли надати  щасливому володареві  гітари урок музики та взяти з собою на сцену під час концерту в Києві.  У результаті, легендарні музиканти продали свій лот   за 230 тисяч євро.

У підсумку  Першого Гала-вечора  господарям свята вдалось зібрати 880 тисяч євро.

«Всі кошти, що були зібрані сьогодні, підуть на реконструкцію дитячо-юнацьких спортивних шкіл по всій Україні, на проекти Фонду, пов'язані з освітою. Ми переконані, що проведення таких вечорів стане хорошою традицією. І наступного року, коли ми проводитимемо другий гала-вечір, ви переконаєтеся, що ваші гроші  пішли на добрі справи», - підсумувала в завершенні  виконавчий директор  Фонду Ганна Старостенко.

Coordinate Projects Around the World