Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО НАГОРОДИВ НАЙАКТИВНІШИХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!»

Відбулось нагородження найактивніших учасників цьогорічного проекту «Клич друзів – граймо разом!»  Цей проект 5-ий рік поспіль реалізовується «Фондом братів Кличків» за підтримки Фундації Кока-Кола. Діти з 12 населених пунктів України мали нагоду отримати нагороди та поспілкуватись з Володимиром Кличком та Волтером Гордоном, Генеральним директором компанії «Кока-Кола Україна».


З 24 червня до 16 липня  в рамках Проекту тривав конкурс серед ініціативних груп, які працюють з дітьми та підлітками. Учасники мали  запропонувати оригінальну спортивно-розважальну програму для дитячого майданчика. Таких знайшлося немало – на конкурс надійшло близько 80 проектів з найвіддаленіших куточків України.

Підсумки було підбито 28 липня. Ініціатори та винахідники 12 найкращих розважальних програм отримали  у подарунок сучасний спортивний майданчик та спортивний інвентар. Відтак, під час літніх шкільних канікул ініціативна група змогла реалізувати свою запропоновану програму.  А найактивніші та найспритніші учасники разом зі своїми тренерами-організаторами були запрошені на святковий захід до Києва.

 60 дітлахів з різних куточків України здійснили свою мрію -  поринули у світ фантастичних пригод у 4-D кінотеатрі; взяли участь в різноманітних конкурсах та естафетах. А також зустрілися з організаторами проекту «Клич друзів – граймо разом!»  та  отримали подарунки  від Володимира Кличка та Компанії «Кока-Кола Україна».

Володимир Кличко, співзасновник БО «Фонд братів Кличків» відзначив: „Перше знайомство зі спортом відбувається на дитячому майданчику біля будинка. На жаль, для мешканців невеликих містечок та сіл власний спортмайданчик – це лише мрія. Ми щиро вдячні нашому вірному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна та Фундації «Кока-Кола», яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися спортом і оздоровленням”.

Уолтер Гордон, Генеральний директор Компанії „Кока-Кола Україна», від імені Фундації «Кока-Кола»: «Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу та підтримує проекти, спрямовані передусім на захист довкілля та пропаганду активного, здорового способу життя.  Реалізовуючи свою стратегію корпоративної соціальної відповідальності через Фундацію Кока-Кола, Компанія підтримала проект, що ставить за мету розвивати культуру здорового сімейного дозвілля та сприяти активному способу життя в Україні».

Coordinate Projects Around the World