Підпишись на наші новини!ПРОГРАМА "СПОРТИВНУ УКРАЇНУ БУДУЄМО РАЗОМ" ЗНОВУ У НЕМИРОВІ


 23 вересня 2010 р. організатори проекту національної соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!»  провели у  Немирові спортивне свято. На честь третьої річниці роботи програми відомий  український боксер В’ячеслав «Steel Power» Узелков провів майстер-клас для відвідувачів секцій боксу у немирівському спортзалі, з якого й почалася історія спільної соціальної програми міжнародного бренду Nemiroff та БО Фонд Братів Кличків. Під час заходу партнери  ознайомили усіх присутніх із результатами роботи спортивного комплексу за останні 3 роки. 
 
Спорткомплекс у Немирові був обраний у 2007 році для пілотної реалізації проекту «Спортивну Україну будуємо разом!». За домовленістю із місцевою владою його передали у власність громади без можливості приватизації впродовж 10 років. Звісно, однією з головних умов було безкоштовне відвідування спортивних секцій. Коли партнери та влада дійшли згоди,  Міжнародній бренд Nemiroff та БО Фонд Братів Кличків почали роботу над залом: його практично довелося зводити «з нуля»,    повністю була відновлена інфраструктура – від електрики і сантехніки до тренажерів і спортивних знарядь. 
 
Результати цієї праці перевершили всі очікування. Щороку у комунальному закладі проводиться більше 50-ти спортивно-масових заходів як районного, так і обласного значення. «Немирівський проект» подарував Україні майстрів  та кандидатів у майстри спорту, а також призерів престижних українських та міжнародних змагань.
 
Підбиваючи підсумки спортивної «трирічки» у Немирові, тренери зазначають, що всі ці успіхи були б неможливими без створення відповідних умов та  натхнення, що подарував юнацтву проект «Спортивну Україну будуємо разом».
 
«Майже три роки минуло з того дня, як організатори програми вітали вас у цьому залі, який став першою ластівкою нашого проекту.  Ми покладали великі надії на спортсменів вашого району. І ці надії справдились. Ознайомившись з вашими досягненнями за цей час,  я вкотре переконалась, що програма «Спортивну Україну будуємо разом!»  - це проект, який надихає на перемоги, виховує силу волі та допомагає знайти себе у житті. Саме це  своєю щоденною працею доводять брати Клички», - заявила Ганна Старостенко, виконавчий директор БО Фонд братів Кличків.
 
Наразі у комплексі функціонує дитячо-юнацька спортивна школа, де займається 300 учнів та працює 11 тренерів-викладачів з боксу, волейболу, гандболу, легкої атлетики, пауерліфтингу.   Крім цього, проводяться секції з футзалу, баскетболу, карате серед різних вікових груп,  в яких залучено близько 200 осіб .
 
Керівництво міжнародного бренду Nemiroff та БО Фонд Братів Кличків підготували спорткомплексу подарунки та подяку за відмінну працю. Адже всі ці здобутки були б неможливими без професійного  тренерсько-викладацькому складу.
 
«Із дня початку роботи відбудованого у рамках соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом» спортивного комплексу ми продовжуємо діалог з його керівництвом, дослухаємось до тренерів. Ми щиро радіємо кожній новій перемозі вихованців спорткомплексу. Радіємо з того, що багато людей отримали можливість займатися улюбленими видами спорту, Важливою для нас є подальша підтримка комплексу, тому сьогодні ми передаємо нове спортивне обладнання. Впевнені, воно стане в нагоді для нових чемпіонів», - говорить генеральний директор ДП «УГК Nemiroff» Алла Глусь.

Coordinate Projects Around the World