Підпишись на наші новини!БРАТИ КЛИЧКИ СТАЛИ ДРУЗЯМИ ЄВРО-2012

Легендарні українські чемпіони  Віталій та Володимир Клички стали новими Друзями Євро-2012. На церемонії, яка відбулась в офісі Місцевого організаційного комітету, були присутні Віце-прем’єр-міністр України з питань Євро-2012 Борис Колесніков, директор турніру Маркіян Лубківський, операційний директор УЄФА Мартін Каллен.

Як зазначили брати Клички, наразі основними суперниками для них є проблеми в підготовці країни до Євро-2012. Вони підкреслили, що кожен з українців має думати не про те, що дасть йому Євро, а про те, що він може зробити для чемпіонату.

«Я хочу, щоб чемпіонат Євро-2012 став переможним для України в усіх розуміннях – спортивному, політичному та економічному. Сьогодні, офіційно ставши «Другом Євро», розумієш, що це не лише почесно, а й дуже відповідальна місія – щоденна праця. Брати Клички докладуть максимум зусиль для того, щоб чемпіонат пройшов на найвищому рівні і Україна прийняла гостей з усього світу», – сказав старший з братів, Віталій.

В свою чергу, Володимир Кличко заявив, що мріє, щоб у гостей, які завітають до України під час турніру, було відчуття того, що вони приїхали до друзів, і відчуття домашньої атмосфери.

«Для мене велика честь, що коло друзів ширшає, що до людей, які примножують світлову славу України долучилися брати Клички», – відзначив Віце-прем’єр Борис Колесніков.

Нагадаємо, минулого  тижня в рамках проекту «Друзі Євро-2012» було оголошено першу четвірку Друзів - президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубку, президента Федерації легкої атлетики України Валерія Борзова, лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука та засновника найпопулярнішого дитячого видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Івана Малковича.

Протягом року почесним титулом буде удостоєно ще 44 відомі особистості. Вже незабаром розпочнеться перший конкурс, за результатами якого буде обрано перших «Друзів Євро-2012» серед громадськості.

Coordinate Projects Around the World