Підпишись на наші новини!ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНА ВІДЗНАЧИЛА КВЕСТОМ

Яскравим та веселим святом для молоді відзначила Дніпропетровщина 19-річчя Незалежності. Спортивно-розважальний конкурс  під назвою «Є - QUEST» відбувся  у Новобогородицькій  фортеці (с.Шевченко) за ініціативи переможниці конкурсу есе «Оздорови суспільство» Марії Редько.

Надзвичайна кількість гостей приїхала до с. Шевченко, аби спостерігати за спортивно-розважальним святом на День Незалежності.  100 учасників конкурсу, які  були поділені на 6 команд, взяли участь у  захоплюючих та веселих змаганнях, які тривали впродовж кількох годин. Це фото-орієнтування, метання списів, конкурс на знання географії України та Європи, музичний конкурс.

 В той час, як учасники розгадували все нові і нові завдання квесту, гостям теж було чим зайнятися. На яскравому ярмарку можна було придбати вишиванки, зробити собі боді-арт, взяти участь у козацьких забавах та пізнати секрети української кухні від кулінарного партнера. І яке ж свято без музик! Виступи творчих  колективів, таких як  «Калина» та «Мама мія», запам’ятаються всім присутнім надовго. 

Учасники квесту показали настільки високий рівень підготовки, що у підсумку на перше місце вийшли одразу 2 команди, які отримали призи від організаторів та спонсорів. Міська влада та преса також долучилась до благодійної ініціативи  Марії Редько.
  
«Ми дуже задоволені проектом, все склалось саме так, як ми й загадали.  Приємно було побачити, що такі культурно-розважальні події потрібні не лише молоді, але й цілим молодим сім’ям  Дніпропетровщини. Людей прийшло набагато більше, ніж ми розраховували, навіть були невеликі труднощі із пригощанням, але завдяки нашим партнерам, ми це швидко виправили. Дуже хотілося б провести такий квест і наступного року», - сказала після змагань  Марія Редько.

Нагадаємо, Марія Редько є однією  з 10 переможців конкурсу  БО «Фонд Братів Кличків» та Фонду Конрада Аденауера, яка отримала фінансування під свій проект.

«ОЗДОРОВИ СУСПІЛЬСТВО»  - унікальний молодіжний проект, покликаний залучити українську молодь до вирішення нагальних суспільних проблем в Україні. Він започаткований восени 2009 року Фондом Братів Кличків спільно з Представництвом німецького Фонду Конрада Аденауера в Україні. Його мета - підняти серед молодих людей тематику цінностей, а також спонукати замислитися їх над тим, як можна поліпшити співіснування людей у суспільстві. За підсумками 2-х етапів конкурсу було обрано  10 проектів. По закінченню,  автори найуспішнішої моделі здорового суспільства у своїй громаді матимуть змогу відвідати Німеччину та поділитися своїм досвідом із закордонними колегами.

Coordinate Projects Around the World