Підпишись на наші новини!МОЛОДЬ ЗАПРОШУЄ ГОСТЕЙ НА КВЕСТ

На Дніпропетровщині  триває реалізація проекту переможця конкурсу есе «Оздорови суспільство» Марії Редько.  Завдяки її ініціативі на День Незалежності у Новобогородицькій  фортеці (с.Шевченко)  пройде «Є - QUEST».

«Є – QUEST» - це спортивно-розважальні змагання з веселими, активними і творчими завданнями. У грі  візьмуть участь 60 хлопців та дівчат.  Поділившись на шість команд вони протягом двох годин будуть грати у квест.

«Є – QUEST» - це ціле свято, яке  розраховане як на учасників змагань, так і  на гостей квесту.  Всі охочі матимуть можливість ознайомитися з основами йоги,  та взяти участь у тренінг-грі на тему «Освітньо-культурні програми Європейського Союзу для молоді України». Крім того, організатори обіцяють козацькі розваги, ярмарок солодощів  і виробів українського мистецтва, різноманітні майстер-класи, танці, пісні та спілкування в новому колі друзів. Всі учасники отримають подарунки, грамоти, а переможці – спеціальні призи. 

Марія Редько є однією  з 10 переможців конкурсу  БО «Фонд Братів Кличків» та Фонду Конрада Аденауера, яка отримала фінансування під свій проект.

Нагадаємо, що переможцями конкурсу «ОЗДОРОВИ СУСПІЛЬСТВО»   стали: Білаш Вікторія (м. Іллінці, Вінницька обл.), Войтинська Марія (м.Львів), Дворницька Мирослава (м.Хмільник, Вінницька обл.), Мацегора Анастасія (м. Харків), Корнієнко Алла (м.Хмільник, Вінницька обл.), Іванова Марія (м.Київ), Тищенко Олена (м.Київ), Радіонова Ірина (м.Київ), Купріянчук Ольга (м.Суми), Добрякова Ольга (м. Житомир), Редько Марія (м. Дніпропетровськ), Турченяк Тарас (м. Жидачів,  Львівська обл.) Корбут Анна (м. Харків).

«Кожен з десяти проектів-переможців є унікальним. Адже всі вони спрямовані на побудову моделі здорового суспільства у своїй громаді. Ми вже стали свідками реалізації кількох проектів, які  особисто мене вразили орієнтацією їх авторів на загальнолюдські цінності та прагненням власними силами покращити співіснування людей у своїй громаді.   Це той приклад, який, безперечно, треба наслідувати», - коментує Ганна Старостенко, Виконавчий директор «Фонду Братів Кличків».

Місце проведення «Є - QUEST»:  м. Дніпропетровськ, селище Шевченко, Новобогородицька фортеця. Організатори забезпечують учасників транспортом (спеціальні автобуси курсуватимуть з центру та вокзалу), якщо своїм ходом - з центру (вул. Гопнера) маршрутка №98.

Для участі у квесті звертайтеся за телефоном +38 093 4794549, або листом на mary.redko@gmail.com

Довідкова інформація: www.freevoice.org.ua  або  +38 093 4794549, mary.redko@gmail.com  (Марія Редько)

Coordinate Projects Around the World