Підпишись на наші новини!КОНКУРС «КЛИЧ ДРУЗІВ ГРАЙМО РАЗОМ» РОЗПОЧАТО!

 У рамках Всеукраїнського проекту „Клич друзів – Граймо разом!” компанія «Кока-Кола Україна» та благодійна організація «Фонд братів Кличків» оголошують конкурс  на встановлення  дитячих спортивних майданчиків у містах та селах нашої країни.

Початок заходу ознаменував рекламний ролик, який виходить у телевізійному ефірі «Нового каналу».

Віталій Кличко, Голова Правління БО «Фонд братів Кличків»: „Перше знайомство зі спортом у дитини відбувається на дитячому майданчику біля будинку. На жаль, для мешканців невеликих містечок та сіл власний спортмайданчик – це лише мрія. Ми щиро вдячні нашому вірному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна», яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися спортом і оздоровленням”.

Цього року умови участі у конкурсі особливі: взяти участь у ньому може кожен бажаючий, який разом із друзями, батьками чи сусідами вирішить проявити своє відповідальне ставлення до довкілля. Приберіть разом своє подвір'я, висадіть дерева і квіти, змайструйте шпаківні, а тоді – візьміть до рук фотокамеру. Щоб виграти майданчик, надішліть фоторепортаж про вашу сумлінну та копітку працю.
За результатами конкурсу, що триває з 27 квітня до 25 травня 2009 року, будуть обрані 12 переможців, які у якості винагороди отримають дитячий спортивний майданчик у своєму дворі.

 

Coordinate Projects Around the World