Підпишись на наші новини!ВИЗНАЧЕНО 12 ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!»

Цього року до участі у конкурсі запрошувались ініціативні групи, місцеві громади та громадські організації, котрі працюють з дітьми та підлітками.  Основною вимогою було розробити та гарантувати реалізацію оригінальної спортивно-розважальної програми на омріяному майданчику.

Всього на конкурс надійшло 80 проектів з усіх куточків України. За результатами конкурсу, що тривав з 24 червня до 16 липня 2010 року, було обрано 12 переможців, які впродовж наступних двох тижнів отримають дитячий спортивний майданчик, а також спортивний інвентар, необхідний для успішної реалізації спортивно-розважальної програми.

Тож переможцями стали:
1. Відділ у справах сім'ї та молоді, м. Знам’янка, Кіровоградська обл.
2. ГО «Центр розвитку слабочуючих дітей», м. Нова Каховка, Херсонська обл.
3. Кобеляцька міська молодіжна організація «Кобеляцька ініціативна молодь 2008», Полтавська обл.
4. Летичівська районна громадська організація "На-Дія", Хмельницька область
5. ОСББ "Гірник - 2", м. Кіровське, Донецька обл.
6. Служба у справах дітей Чорнобаївської районної адміністрація, Черкаська обл.
7. Центр розвитку молодої громади та міжнародного партнерства "Ініціатива", м. Чортків, Тернопільська обл.
8. Первомайська міська дитяча громадська організація "Світ", Миколаївська обл.
9. Міська молодіжна організація «Молодіжна Ініціатива – 100» («МІСТО»), м. Чернігів
10. Управління сімейної політики та спорту, м. Жмеринка, Вінницька обл.
11. Обласна громадська організація «Юридичний дім "Твій захист"», м. Рівне
12. Громадська організація "Сєвєрная сторона", м. Севастополь

Перший майданчик буде встановлено вже 4 серпня 2010 р. у м. Чернігові, а найактивніші учасники та організатори спортивно-розважальних програм у містах-переможцях конкурсу будуть запрошені восени 2010 р. до Києва на святковий захід за участі Віталія Кличка.

Віталій Кличко, БО «Фонд братів Кличків»:
„Перше знайомство зі спортом відбувається на дитячому майданчику біля будинку. На жаль, для мешканців невеликих містечок та сіл власний спортмайданчик – це лише мрія. Ми щиро вдячні нашому вірному партнерові  - компанії «Кока-Кола Україна», яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися спортом і оздоровленням”.

Уолтер Рассел Гордон, генеральний директор Компанії „Кока-Кола Україна”, від імені Фундації Кока-Кола: «Компанія Кока-Кола працює у понад 200 країнах світу і відома своєю активною соціальною позицією та підтримкою проектів, спрямованих передусім на захист довкілля та пропаганду активного, здорового способу життя.  Реалізовуючи свою стратегію корпоративної соціальної відповідальності через Фундацію Кока-Кола, Компанія підтримала проект, що ставить за мету розвивати культуру здорового сімейного дозвілля та сприяти активному способу життя в Україні».

Coordinate Projects Around the World