Підпишись на наші новини!

УКРАЇНСЬКА ЗБІРНА ПЕРЕМОГЛА НА ТУРНІРІ НА ПРИЗИ ВОЛОДИМИРА КЛИЧКА

Для багатьох боксерів бердичівський турнір став підготовчим етапом до молодіжних олімпійських ігор у Сінгапурі.

В командному заліку українська збірна посіла перше місце  - в активі команди 24 нагороди.  Вдало на турнірі виступили представники бердичівської боксерської школи. Зокрема, за третє місце у ваговій категорії до 69 кг нагороджено Дмитра Процака. А останній двобій турніру був справді вирішальним для Бердичева. За першість змагалися бердичівлянин Деренік Григор'ян та Тарас Неудачин, боксер з 7-річним стажем. Під натиском ударів Дереніка на початку 3 раунду Неудачин відмовився продовжувати бій. Запам'яталися глядачам та вболівальникам турніру виступи українських спортсменів Олексія Атаманчука, який став чемпіоном у ваговій категорії до 69 кг, та Армена Симоняна, який упевнено переміг у ваговій категорії до 91 кг казахського спортсмена Олександра Гулевського.

Друге місце на турнірі посіла  збірна Азербайджану,   почесну третю сходинку зайняла збірна Узбекистану.   Усі призери   отримали подарунки від «Фонду Братів Кличків».

"Організація турніру та самі змагання пройшли на «п'ять з плюсом». У порівнянні з минулим роком він виріс, став цікавішим. Тут навіть є свої зірки! Україна багата на  богатирів,  думаю, що всі ці хлопці  ще неодноразово заявлять і про себе, і представлятимуть не лише Бердичів, але й  Україну!" – зазначив  представник Фонду братів Кличків Віктор Колесник.