Підпишись на наші новини!ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ПРИВІТАВ ДІТЕЙ –СИРІТ ІЗ НОВОСІЛЛЯМ

Таким чином, Україна стала 132 країною на мапі світу, де Асоціація «SOS Kinderdorf International»  відкрила  Дитяче Містечко. Найбільша міжнародна неурядова благодійна організація, що вже понад 60 років успішно захищає інтереси і права знедолених дітей, на початку роботи в  Україні (2006 рік) стикнулась з багатьма бюрократичними  перешкодами. І лише  за  підтримки депутата Київради, лідера однойменного Блоку Віталія Кличка  стало можливим прийняття Київрадою рішення про виділення з бюджету міських коштів у розмірі 560 405 гривень для компенсації збитків землевласника при виділенні земельної ділянки для СОС Дитячого Містечка.

У ньому сьогодні мешкає 13 СОС – сімей, які виховують 86 дітей. Кожна сім’я має свій окремий будиночок,  у якому є всі зручності: спільна кімната, кухня, ванна, туалет, дитячі кімнати.  У кожної дитини є своє місце за сімейним столом, своє ліжко, місце для ігор та навчання, але головне — є домівка, свята і будні, взаємна турбота та материнське тепло.  

«За той тривалий час, який ви будували своє спільне містечко, ви вже встигли стати однією сім’єю. Поки  що така форма виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки – абсолютно новий для України проект, але головне, що він надає дітям можливість отримати родинне тепло. Як батько трьох дітей, можу з усією відповідальністю сказати, що родина - це найголовніше та найдорожче у житті. Це захист та тил, який дуже необхідній як дитині, так і дорослому», - сказав у вітальному слові Віталій Кличко.

У 2006 році Віталій Кличко разом зі своїм братом Володимиром узяв участь у благодійному шоу “Die FIFA-WM Ticket-Show” у Берліні, під час якого було зібрано вісімнадцять мільйонів євро для дітей-сиріт. Шоу було проведене в рамках проекту “SOS-Kinderdorf. Частина зібраної суми була спрямована на будівництво кількох “SOS-Дитячих містечок” в Україні. На сьогоднішній день Фонд реалізує 3 проекти у м. Бровари Київської області: «СОС-Дитяче містечко», проект з укріплення сімей, освітній проект та 1 проект з укріплення сімей у м. Києві.

Coordinate Projects Around the World