Підпишись на наші новини!ЧЕМПІОНИ ВІДКРИВАЮТЬ СЕКРЕТИ ПЕРЕМОГИ ...

Майданчиком для відкритого тренування  став спортивний зал державного педагогічного університету ім. Гр. Сковороди  у місті Переяслав-Хмельницький, який відповідає усім вимогам для підготовки чемпіонів. Рік тому у рамках Національної соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!» було відкрито цей оновлений боксерський  зал. Ініціатори та організатори проекту  - БО «Фонд братів Кличків» та  Міжнародний бренд Nemiroff поставили собі  за мету зробити заняття спортом доступними для усіх бажаючих. Завдяки програмі за 2 останні роки  відремонтовано та відкрито вже 5 сучасних спортивних залів в різних куточках нашої держави, у тому числі зал у Переяславі-Хмельницькому. 

«Нам важливо не лише відкривати двері нових залів, а й підтримувати та розвивати їх роботу. Тому 21 квітня ми знову відвідали університет у Переяславі-Хмельницькому, поцікавилися нагальними потребами наших «підопічних» і у подарунок привезли додаткове спортивне обладнання для місцевих спортсменів», - прокоментував Тарас Єрмаков, керівник відділу зовнішніх комунікацій.

Але головною подією дня став майстер-клас за участі претендента на звання  інтерконтинентального чемпіону за версією WBO Макса Бурсака. Разом зі своїм тренером Володимиром Гордієнком він продемонстрував  найцікавіше - роботу в ринзі.
 
«Найактивніші відвідувачі спортзалів, котрі працюють під гаслом «Спортивну Україну будуємо разом!», у кінці року відвідають тренування братів Кличків,- повідомила виконавчий директор «Фонду братів Кличків» Ганна Старостенко, - Таким чином ми підтримуємо тих, хто обирає здоровий спосіб життя і ділимося з ними секретами справжніх чемпіонів».

«Рідко українські спортсмени мають такі гарні умови для підготовки, як у цьому залі. Тому я по-доброму заздрю хлопцям, адже в них є належні умови, щоб добре підготуватись до серйозних випробувань у великому боксі. Я бажаю усім лише перемог!», - сказав Макс Бурсак.

Відчути атмосферу, що панує на  вечорах світового боксу та переконатись наскільки «переможно» підготувався Макс Бурсак до поєдинку, зможуть усі відвідувачі переяславської секції боксу уже в суботу, 24 квітня. Організатори Національної програми «Спортивну Україну будуємо разом!» вирішили запросити їх на цей незабутній вечір!

Ініціатори програми побажали усім присутнім лише перемог та нагадали про те, що уже триває новий етап всеукраїнського конкурсу «Спортивну Україну будуємо разом!» на визначення трьох спортивних залів у різних регіонах України для подальшої їх реконструкції та оснащення спортивним знаряддям.  Результати відбіркового етапу будуть оголошені 30 червня на  офіційному сайті БО «Фонд Братів Кличків».

Coordinate Projects Around the World