Підпишись на наші новини!ВОЛОДИМИР КЛИЧКО: «УЧАСНИКИ ЛІТНЬОЇ "ШКОЛИ УСПІХУ"- ЦЕ МАЙБУТНІ ЛІДЕРИ ТА УСПІШНІ ОСОБИСТОСТІ»

Віталій та Володимир Клички розповіли газеті «Факти» про «Школу Успіху» Фонду Братів Кличків і запросили дітей взяти участь у конкурсі й поїхати до літньої освітньої школи.

 

Один з пріоритетних напрямків роботи всеукраїнської благодійної організації «Фонд братів Кличків» - створення необхідних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. Фонд реалізує спортивні та освітні проекти, серед яких - літня «Школа успіху». Ось уже третій рік поспіль Фонд братів Кличків запрошує активних і талановитих підлітків з різних куточків нашої країни взяти участь у цьому захоплюючому проекті.

 

«Школа успіху» буде працювати з 12 по 26 липня під Києвом. Більше 150 талановитих дітей віком від 12 до 14 років з України, США та Казахстану протягом двох тижнів проходитимуть тренінги, відвідуватимуть майстер-класи відомих людей - режисерів, художників, телеведучих, спортсменів і навіть IT-фахівців. Підлітки зможуть не тільки вдосконалювати свої навички в обраному ними напрямку, а й активно відпочивати.

 

«Освітній проект «Школа успіху» покликаний розкрити всю багатогранність талантів його учасників, - зазначає абсолютний чемпіон світу з професійного боксу Володимир Кличко. - Учасники «Школи успіху» - це майбутні лідери та успішні особистості, які в майбутньому зможуть ефективно застосовувати знання, отримані під час захоплюючих заходів в літній школі».

 

«Спілкуючись з професіоналами і своїми однолітками, учасники проекту розширять уявлення про навколишній світ і про самих себе, створять власну ідею, розвинуть творчі навички, - додає Голова Правління Фонду братів Кличків Віталій Кличко, який цього року візьме активну участь у роботі школи».

 

Освітня програма «Школи успіху» передбачає навчання за десятьма напрямами. У кожну групу наберуть по 15 дітей, яким допомагатимуть ідейні «гуру» та волонтери - учасники минулорічного проекту.

 

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно до 26 травня 2013 заповнити онлайн-анкету на інтернет-сторінці www.school.klitschkofund.org.

 

Coordinate Projects Around the World