Підпишись на наші новини!КОНКУРС НА ВИЗНАЧЕННЯ ПІДРЯДНИКА

БО «Фонд братів Кличків» у рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!», що реалізується за підтримки Фонду Кока Кола, оголошує відкритий конкурс комерційних пропозицій на виготовлення та встановлення дитячих спортивних майданчиків у різних регіонах України.

Головною метою проекту є створення мережі дитячих спортивних майданчиків для занять фізичною культурою та спортом школярів безпосередньо поблизу їх місця помешкання.

До участі у конкурсі запрошуються українські та закордонні компанії, які працюють в галузі виготовлення та встановлення дитячих та спортивних майданчиків або вуличного спортивного інвентарю та дитячого ігрового обладнання на території України.

Кількість майданчиків: 12
Формат майданчиків: прибудинковий
Розмір майданчиків: близько 200 кв.м.
Комплектація майданчика: баскетбольна стійка, тенісний стіл, гімнастичні комплекси для заняття спортом дітей та підлітків віком від 7 до 16 років, лави для батьків та урни.
Термін виробництва майданчиків: квітень-травень 2010 р.
Термін встановлення: червень 2010 р.

Спортивне обладнання має бути антивандальним, відповідати міжнародним та українським стандартам якості, а також мати висновки санітарно-епідеміологічної експертизи та інші дозвільні документи.

Пропозиції щодо надання послуг надсилайте за е-адресою fund@klitschko.com
Останній термін подання пропозицій - 19 квітня 2010 р.

За детальною інформацією звертайтесь до Тетяни Дмитрієвої: тел. (044) 492-80-04/05/06,
Або електронною поштою: fund@klitschko.com

 

Coordinate Projects Around the World