Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ШУКАЄ УЧАСНИКІВ "ШКОЛИ УСПІХУ" - 2013

Розпочався конкурс серед підлітків 12-14 років на участь у літньому освітньому проекті Фонду Братів Кличків "Школа Успіху". Конкурс триватиме з 22 квітня до 26 травня 2013 року.

«Школа Успіху» – це унікальний безкоштовний літній освітній проект для дітей 12-14 років, який проводиться Фондом Братів Кличків з 2011 року. Цього літа «Школа Успіху» збере учасників з України, США та Казахстану – 150 підлітків, які протягом двох тижнів навчатимуться, проходитимуть тренінги, відвідуватимуть майстер-класи відомих людей, практикуватимуться у обраному напрямі, спілкуватимуться та стануть справжньою командою і, навіть, підуть у похід!

Ми віримо, що успіху досягають лише ті, хто відкрив свій творчий потенціал і наполегливо працює над собою та його розвитком. «Школа Успіху» покликана розкрити всю багатогранність талантів її учасників, дати інструмент для реалізації їх потенціалу та досягнення мети.

Ми допомагаємо створювати ідеї і даємо практичні та теоретичні навички для їх реалізації. Успішною є лише та ідея, яка була втілена у життя. У нас діти мають можливість реалізувати свою ідею – можливість досягти свого успіху!

Учасники «Школи Успіху» - це майбутні лідери та успішні особистості, які ефективно застосовуватимуть знання та навички, отримані під час захоплюючих пригод у літній школі.

Дата проведення: 12 – 26 липня 2013 року.

Місце проведення: оздоровчий табір «Джерело», м. Буча (20 км від Києва).

Що нового та цікавого буде у «Школі Успіху»?

Все починається з... ідеї! У літній школі представлені різні напрямки ідей і, спілкуючись з фахівцями своєї справи та однолітками, учасники зможуть розширити сприйняття себе і навколишнього світу, розробити власну ідею, розвинути творчі навички.

Освітня програма «Школи успіху» Фонду Братів Кличків пропонує навчання у 10 напрямках. У кожній групі-напрямку – 15 учасників, ідейні «гуру» та волонтери – учасники минулорічного табору. Діти отримують різні навички у своїй сфері, посеред зміни відбувається похід до лісу. Також кожен творчий напрямок матиме нагоду поділитися з усім табором «своєю ідеєю», а саме – тим проектом, над яким працює уся група. У фіналі зміни відбудеться «презентація ідей» – кожна група-напрямок представить свій проект. Журі визначить найкращі команди, а також нагородить учасників призами.

Більше інформації про участь «Школу Успіху» та конкурс тут.

Як взяти участь у конкурсі?

Для участі у конкурсі необхідно уважно прочитати УМОВИ КОНКУРСУ та заповнити АНКЕТУ. Якщо виникнуть додаткові запитання - телефонуйте: +38 (095) 291-11-18, контактна особа – Катерина Рум’янцева або Олексій Куций, консультанти проекту.

Coordinate Projects Around the World