Підпишись на наші новини!КОНКУРС "КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ!" ЗАВЕРШЕНО

22 квітня завершився конкурс проекту «Клич друзів – граймо разом!». Ми отримали 603 заявки від шкіл з усіх куточків України.

29 квітня 2013 року буде оприлюднено перелік  15 шкіл-переможниць, на подвір‘ях яких буде встановлено яскраві та сучасні спортивні майданчики.

Нагадаємо, конкурс «Клич друзів – граймо разом!» стартував 15 березня 2013 року. Участь у ньому могли брати учні, які ведуть активний та здоровий спосіб життя, і разом зі своїм вчителем фізкультури або тренером регулярно проводять спортивні змагання чи свята серед дітей навчальних закладів.

Учні та їх вчитель мали надіслати колективного листа з не менш, як 20 підписами (вчителів і батьків) та фотографії або відео, які висвітлюють проведення різних спортивних заходів. У листі потрібно було розказати про свого вчителя фізкультури або тренера, і які популярні спортивні змагання або ігри він організовує серед молоді. До листа додати фото місця, де має бути встановлений новий майданчик та план-проведення заходів щодо популяризації здорового способу життя серед учнів влітку та восени 2013 року.

Автори 15-ти найкращих пропозицій щодо популяризації занять спортом отримають у подарунок дитячий спортивний майданчик, що буде встановлений у травні-червні 2013 року.

Цим проектом Фонд братів Кличків та Фундація Кока-Кола яка є партнером проекту, мають на меті повернути любов до спорту, інтерес до занять фізкультурою та сприяти зміцненню здоров’я дітей шляхом розширення мережі дитячих спортивних майданчиків на території України.

Coordinate Projects Around the World