Підпишись на наші новини!ОНОВЛЕНА ДЮСШ У ПОЛТАВІ ВІДЧИНИЛА СВОЇ ДВЕРІ!

12 лютого 2013 року Фонд Братів Кличків відкрив оновлену дитячо-юнацьку спортивну школу №5 міста Полтава, яку було реконструйовано у рамках проекту «Старт до Успіху!».

Фонд оновив понад 2 000 кв.м школи – великий легкоатлетичний манеж, душові та роздягальні. Витрати на реконструкцію та обладнання ДЮСШ становлять 1 млн. 600 тис. грн. – це найбільша сума фінансування за всю історію проекту «Старт до Успіху!».

Приміщення полтавської ДЮСШ №5 було збудоване у 1982 і відтоді жодного разу капітально не ремонтувалося. Тепер у цій дитячо-юнацькій спортивній школі майже 1 000 дітей займатиметься легкою атлетикою, тенісом, футзалом, інваспортом, тхеквондо та іншими видами спорту в умовах європейського рівня.

Офіційне відкриття дитячо-юнацької спортивної школи відбулося за участі виконавчого директора Фонду Братів Кличків Аліни Носенко та заступника міського голови Світлани Порохня.

««Старт до Успіху!» - особливий для нашого фонду проект. Колись такий старт отримали Віталій та Володимир Клички. Сьогодні наше завдання – дати цей старт до успіху десяткам тисяч дітей по усій Україні. Поєднання спорту, здорового способу життя та гідної освіти – це філософія нашого Фонду. Ми хочемо дати дітям та молоді можливість перетворити філософію спорту на філософію успіху», - зазначила Аліна Носенко.

«За останній рік п‘ятеро полтавчан стали чемпіонами світу. Я переконана, що тепер успіхи наших спортсменів примножаться», - подякувала фонду Світлана Порохня.

Представники Фонду Братів Кличків нагородили кращих спортсменів ДЮСШ, а міська влада подарувала школі сертифікат на отримання професійного пилососу.

 

 

Довідково:

Більшість дитячо-юнацьких спортивних шкіл в Україні знаходяться у занедбаному стані. У рамках проекту «Старт до успіху!» Фонд Братів Кличків їх оновлює, щоб дати десяткам тисяч дітей можливість займатися спортом у гідних умовах. Цей проект покликаний відкрити для дітей з різних куточків України спорт як інструмент досягнення життєвого успіху.

Учні та керівництво полтавської ДЮСШ №5 взяли участь у конкурсі, який проводив Фонд Братів Кличків, та вибороли право приєднатися до всеукраїнського проекту «Старт до Успіху!». ДЮСШ у Полтаві – восьма оновлена школа. До цього було відкрито школи у містах Кам‘янець-Подільський (Хмельницька обл.), Горлівка (Донецька обл.), Хотин (Чернівецька обл.), Сєверодонецьк (Луганська обл.), Київ, Севастополь та Дніпродзержинськ (Дніпропетровська обл.). У 2013 році планується відкриття ще п‘яти оновлених ДЮСШ.

Coordinate Projects Around the World