Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ DAFNE

Зустріч представників провідних українських та європейських благодійних організацій відбулася вчора, 23 січня 2013 року, у Києві. Фонд братів Кличків організував вечерю, у якій взяло участь 20 членів Європейської мережі донорських асоціацій (DAFNE) - керівники асоціацій фондів, які діють в різних країнах Європи. На зустріч завітав і Віталій Кличко.

«Фонд братів Кличків було засновано 2003 року, ось уже 10 років він працює над системними змінами в українському суспільстві. Зараз для нас дуже важливо рухатися далі, виходити на міжнародний рівень, обмінюватися досвідом з іноземними колегами зі сфери благодійності. Тому я дуже радий, що зараз у нас є платформа для комунікації та співпраці!», - сказав Голова Правління Фонду Віталій Кличко.

Атмосфера зустрічі від початку була невимушеною. Ханс Фляйш, генеральний секретар Федерального союзу німецьких фондів, навіть вирішив нагадати всім мораль чудової дитячої казки Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха»: «Сильні повинні бути добрими і отримувати від цього задоволення. Мені дуже приємно, що Ви, Віталію, саме такий!», - звернувся до філантропа пан Фляйш.

«Я приємно здивована! Я була присутня на багатьох зустрічах з благодійними фундаціями, але вперше на такому заході був присутній засновник фонду», - поділилася своїми враженнями Роза Галлего, голова комітету DAFNE  та представник Іспанської асоціації фондів.

Організовуючи вечір, Фонд братів Кличків мав на меті не лише познайомитися з провідними європейськими експертами у сфері благодійності та розширити коло партнерів, а й закласти фундамент для подальшої плідної співпраці між українськими та європейськими філантропічними організаціями.

Можна з упевненістю стверджувати, що мети було досягнуто. Під час зустрічі представники Фонду братів Кличків та Українського Форуму Благодійників, який був ініціатором візиту членів DAFNE в Україну, обговорили з європейськими колегами перспективи української філантропії, а також домовилися про тісну співпрацю. Учасники вечора сподіваються, що вона дасть вітчизняній благодійності сильний поштовх до розвитку.

 


Довідково:
Європейська мережа донорських асоціацій (DAFNE) – організація з власною системою управління, яка об‘єднує 22 асоціації донорів та фондів з усієї Європи, які разом об’єднують понад 6000 потужних європейських фондів.

Coordinate Projects Around the World