Підпишись на наші новини!У ФОНДУ БРАТІВ КЛИЧКІВ - НОВИЙ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР

Правління Фонду братів Кличків, головою якого є Віталій Кличко, призначило Аліну Носенко виконавчим директором. Раніше пані Носенко відповідала у Фонді за міжнародну співпрацю та молодіжні проекти.

 

На посту виконавчого директора Аліна Носенко змінила Ганну Старостенко, яка керувала Фондом братів Кличків протягом останніх семи років, а відтепер є членом Правління Фонду.

Аліна Носенко отримала освіту інформаційного аналітика-міжнародника в Інституті Міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, вчилася у Німеччині за стипендією Європейської комісії, проходила стажування в ООН і німецькому парламенті, вільно володіє англійською та німецькою мовами.

Свій професійний шлях Аліна Носенко починала в студентські роки в сфері зв'язків з громадськістю, благодійністю займається більше семи років. «Прийти у благодійність було моїм душевним поривом», - розповідає новий виконавчий директор Фонду братів Кличків. До призначення пані Носенко працювала у Фонді керівником міжнародних і молодіжних проектів протягом майже двох років.

Це призначення символічне, адже у 2013-му Фонду братів Кличків виповнюється 10 років. До ювілею планується оновлення існуючих та розробка нових проектів. Вони мають максимально задовольняти суспільні запити та сприяти якомога ефективнішій реалізації завдань, які ставлять перед Фондом Віталій та Володимир Клички.

 

«Важливо, щоб наші проекти знаходили відгук у серцях людей, щоб ми працювали саме над тим, що потрібно їм. - Переконана Аліна Носенко. - Моя мрія - зробити проект з навчання людей благодійності, яка стане системною. Щоб кожен вмів ефективно ділитися будь-чим з іншими: чи то часом, грошима, чи просто життєвим досвідом. Тільки разом ми зможемо зробити цей світ кращим!».

 

Крім того, новий виконавчий директор ставить завдання вивести Фонд на міжнародний рівень, реалізувати нову стратегію та продовжувати втілювати кращі світові практики філантропії в Україні.

 

Колектив Фонду братів Кличків вітає Аліну Носенко та Ганну Старостенко з новими призначеннями!

Coordinate Projects Around the World