Підпишись на наші новини!ФОНД БРАТІВ КЛИЧКІВ ПОДАРУВАВ ДІТЯМ КАЗКУ

Фонд братів Кличків привітав дітей, які перебувають на лікуванні в Інституті раку, з Днем святого Миколая. Малеча отримала яскраві та корисні подарунки і масу позитивних емоцій.


19 грудня до дітлахів, котрі лікуються в Інституті раку, завітав Святий Миколай. Найбільша мрія маленьких пацієнтів – казка, що стає реальністю, тому цього дня Фонд братів Кличків вирішив подарувати їм десятки казок, які неодмінно допоможуть малечі одужати.


Діти отримали півсотні барвистих книг видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» з казками про добро, мужність і дива, розвиваючі ігри та зошити із зображенням братів Кличків.


Віталій Кличко, Голова правління Фонду братів Кличків, передав дітям вітання. Він побажав їм завжди вірити у казку і стійко тримати будь-який удар долі, адже добро неодмінно має перемогти, особливо якщо дітлахи мають підтримку Святого Миколая!


Але на цьому вечір не закінчився. Виявилося, що заповітна мрія багатьох дітей – отримати автограф Віталія Кличка. Вони переконані, що він принесе їм удачу та допоможе одужати. Діти передали Віталію десятки записочок зі своїми іменами, тож незабаром кожен з них отримає ще по одному подарунку від переможця.

Coordinate Projects Around the World